
HPSKU: A3ZJ5ETR#UUW
ZB Ultra G1a 14 R9 MP 385/32GB/1TB/W11P
ZBOOK ULTRA G1A 14" AMD NEXT AI
Obnovljeno - dobroLe še 2 na zalogi!
1673,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen AI Max Pro 385 |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | AMD Radeon 8050S |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | A3ZJ5ETR#UUW |
Opis izdelka
HP ZBook Ultra G1a Mobile Workstation - 14" - AMD Ryzen AI Max Pro - 385 - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Pan Nordic - remarketed
| Processor | AMD Ryzen AI Max Pro 385 up to 5 GHz / 32 MB Cache |
| RAM | 32 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | AMD Radeon 8050S |
| Operating System | Windows 11 Pro - Danish / English / Finnish / Norwegian / Swedish |
| Dimensions (WxDxH) | 31.22 cm x 21.55 cm x 1.85 cm |
| Weight | 1.57 kg |
| Battery | 4-cell |
| Keyboard | Pan Nordic |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Multi-touch clickpad, gesture function, glass clickpad, spill-resistant |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Product Type | Mobile workstation |
| Localisation | Language: Norwegian, Swedish, Finnish, Danish / region: Norway, Sweden, Finland, Denmark |
| Input Device | Keyboard, ClickPad |
| Memory | 32 GB LPDDR5X (provided memory is soldered) |
| Colour | Meteor silver |
| Pricing Type | Remarketed |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for notebooks, ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Technology | 4-cell lithium polymer |
| Speed | 4000 MHz |
| Rated Speed | 4267 MHz |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Integrated Options | Hall sensor |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | 140W USB-C slim power adapter |
| Localization | Language: Norwegian, Swedish, Finnish, Danish / region: Norway, Sweden, Finland, Denmark |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP Client Security Manager, HP Image Assistant, HP Connection Optimizer, HP Manageability Integration Kit, HP Privacy Settings, HP Sure Sense, HP Sure Recover with Embedded Reimaging Gen4, HP TPM Configuration Utility, HP Touchpoint Customizer, HP Image Assistant Gen4.6, HP Smart Support, HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP Sure Start Gen6, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Battery Health Manager, HPX, HP UEFI BIOS Certification level 2.7B |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 74.5 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Bluetooth Class | Class 1 |
| Wireless Controller | MediaTek MT7925 - M.2 1418 |
| Compliant Standards | Wi-Fi CERTIFIED |
| CPU | AMD Ryzen AI Max Pro 385 |
| Max Turbo Speed | 5 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Cache | L3 - 32 MB |
| Graphics Processor | AMD Radeon 8050S |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera |
| Sound | Four stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | Pan Nordic |
| Input | AC 100-240 V (47 - 63 Hz) |
| Output | 140 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 / 28 V |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ USB 3.2 Gen 2 (charging) |
| TCO Certified | - TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 50 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 106 TOPS |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
ZB Ultra G1a 14 R9 MP 385/32GB/1TB/2.8K/MT/W11P
AMD Ryzen AI Max Pro 38532GB1TB SSD NVMe M.2
1673,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
ZB Ultra G1a 14 R9 MP 385/32GB/1TB/2.8K/MT/C/W11P
AMD Ryzen AI Max Pro 38532GB2TB SSD NVMe M.2
1673,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
ZB Ultra G1a 14 R9 MP 390/32GB/2TBM2/2.8K/W11P
AMD Ryzen AI Max Pro 39032GB1TB SSD NVMe M.2
1673,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
ZB Ultra G1a 14 R9 MP 385/32GB/1TB/2.8K/MT/W11P
1673,00 €