
HPSKU: 98L64ETR#UUW
ZB Fury G1i 16 U9-285HX/64GB/1TB/2.5K/3B/W11P
ZBOOK FURY G1I 16" INTEL AI
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
3305,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 9 285HX |
| RAM | 64GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 2560 x 1600 |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 98L64ETR#UUW |
Opis izdelka
HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - 16" - Intel Core Ultra 9 - 285HX - vPro - 64 GB RAM - 1 TB SSD - Pan Nordic
| Processor | Intel Core Ultra 9 (Series 2) - 285HX up to 5.5 GHz / 40 MB Cache |
| RAM | 64 GB (2 x 32 GB) |
| Display | 16" 2560 x 1600 / 2.5K |
| Graphics | NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell / Intel Graphics - up to 8 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Pro - Danish / English / Finnish / Norwegian / Swedish |
| Dimensions (WxDxH) | 35.9 cm x 24.9 cm x 2.7 cm |
| Weight | 2.43 kg |
| Battery | 8-cell |
| Keyboard | Pan Nordic |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Product Type | Mobile workstation |
| Localisation | Language: Danish, Norwegian, Finnish, Swedish / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Input Device | Keyboard, touchpad |
| Memory | 64 GB DDR5 (2 x 32 GB) |
| Colour | Meteor silver |
| Platform Technology | Intel vPro Platform |
| Manufacturer Selling Program | HP Smart Buy |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for notebooks, ENERGY STAR Qualified |
| Video Memory | 12 GB GDDR7 SDRAM |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe |
| Security | Fingerprint reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | AI PC, AI Workstation |
| Technology | 8-cell lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 4 |
| Empty Slots | 2 |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe) |
| Features | Multi-touch touchpad, gesture function, Copilot key, spill-resistant |
| Included Accessories | HP 280W AC Adapter |
| Compliant Standards | Low halogen |
| Localization | Language: Danish, Norwegian, Finnish, Swedish / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP Secure Erase, HP BIOSphere, HP Client Catalog, HP Client Security Manager, HP Image Assistant (free download), HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HP Wake on WLAN, myHP, HSA Fusion for Commercial, HSA Telemetry for Commercial, HP BIOS Recovery, Absolute Persistence Module, HP Smart Support, Poly Lens management software, Windows Hello, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Poly Camera Pro, HP Sure Start, HP Driver Packs (free download), HP UEFI BIOS Certification level 2.7B, Edge Customization, Audio Permanent Disable, HP Power Manager with Battery Health Manager (download) |
| Type | Keyboard, touchpad |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 99 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Wireless Controller | Intel WI-FI 7 BE200 |
| Network Interface | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet Controller | Intel I226-LM |
| CPU | Intel Core Ultra 9 (Series 2) 285HX |
| Max Turbo Speed | 5.5 GHz |
| Number of Cores | 24-core |
| Performance Cores | 8 |
| Efficient Cores | 16 |
| Cache | L2 - 40 MB |
| Chipset | Intel WM880 |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell / Intel Graphics - up to 8 TOPS |
| Camera | Yes |
| Camera Features | IR camera, AI camera |
| Sound | Four stereo speakers, 2 digital microphones |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | Pan Nordic |
| Output | 280 Watt |
| Interfaces Details | 2 x USB4/Thunderbolt 5/DisplayPort 2.1 (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 2 ¦ USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ LAN (RJ-45) |
| Memory Card Reader | Yes (SD Card) |
| TCO Certified | - TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Product Recycled Content | 40 % - post-consumer recycled plastic |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 13 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 36 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 35,5 cm (14,0") ThinkPad X1 Carbon G12 2880x1800 OLED 400nit 120Hz Ultra 7-155U/32GB/SSD1TB/BL/FP/ALU-Carbon/Intel Graphics/Win11Pro (21KC006GSC)
32GB1TB SSD
3307,57 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
ZB G1i 16 U7-265HX/64GB/1TBM2/WUXGA/4B/F/C/W11P
3318,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
Fury G1i 18 U9-285HX/64GB/2TBM2/WQXGA/3B/FC/W11P
3326,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
ZB Fury 18 G1i U7-265HX/64GB/1TBM2/WQXGA/3B/W11P
3345,00 €