
HPSKU: C6SP5UCR#ABZ
ZB Fury G1i 16 U7-265HX/64GB/1TBM2/WUXGA/2B/W11P
ZBOOK FURY G1I 16" INTEL AI
Obnovljeno - odličnoLe še 3 na zalogi!
2805,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 265HX |
| RAM | 64GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | IT |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | C6SP5UCR#ABZ |
Opis izdelka
HP ZBook Fury G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - 16" - Intel Core Ultra 7 - 265HX - vPro Enterprise - 64 GB RAM - 1 TB SSD - Italian
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 265HX / 2.6 GHz, up to 5.3 GHz / 30 MB Cache |
| RAM | 64 GB (2 x 32 GB) |
| Display | 16" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell / Intel Graphics - up to 8 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Pro - Italian / English |
| Dimensions (WxDxH) | 35.9 cm x 24.9 cm x 2.7 cm |
| Weight | 2.43 kg |
| Battery | 8-cell |
| Keyboard | Italian |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Volume control, multi-touch touchpad, gesture function, 3-button touchpad, Copilot key, spill-resistant |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Product Type | Mobile workstation |
| Localisation | Language: Italian / region: Italy |
| Input Device | Keyboard, touchpad |
| Memory | 64 GB DDR5 (2 x 32 GB) |
| Colour | Meteor silver |
| Platform Technology | Intel vPro Enterprise |
| Bundled Services | HP 4 years Onsite Support with Travel Coverage for Notebook |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold, EPEAT Climate+ |
| Video Memory | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | AI PC, AI Workstation |
| Max RAM Supported | 192 GB |
| Technology | 8-cell lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Rated Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 4 |
| Empty Slots | 3 |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Integrated Options | HP Tamper Lock |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Included Accessories | HP 200 Watt Smart PFC Slim AC Adapter |
| Compliant Standards | IEEE 802.11d, IEEE 802.11i, Wi-Fi CERTIFIED, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Localization | Language: Italian / region: Italy |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Client Catalog, HP Power Manager with Battery Health Manager (download), HP Client Management Script Library (free download), HP Image Assistant (free download), HP Manageability Integration Kit (free download), HP Cloud Recovery, HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP Driver Packs (free download), HP Sure Click, Audio Permanent Disable, HP Sure Run, HP Client Security Manager, HP Sure Recover, HP Sure Sense, HP Sure Start, HP Sure Admin, Windows Hello Enhanced SIgn-in Security (ESS) Enable, HP BIOS Recovery, HP BIOSphere, HP Secure Erase, HP Wake on WLAN, HSA Telemetry for Commercial, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Privacy Settings, Poly Camera Pro, Poly Lens, HP Services Scan, HP Notifications, HP Hotkey Support, HP Smart Support, Edge Customization, HP Support Assistant, HSA Fusion for Commercial, HP Connection Optimizer, myHP, HP UEFI BIOS Certification level 2.7B, HP MAC Address Manager |
| Type | Keyboard, touchpad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 99 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Bluetooth Class | Class 1 |
| Wireless Controller | Intel WI-FI 7 BE200 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Network Interface | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet Controller | Intel I226-LM |
| Remote Management Protocol | SNMP 2 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 2) 265HX / 2.6 GHz |
| Max Turbo Speed | 5.3 GHz |
| Number of Cores | 20-core |
| Performance Cores | 8 |
| Efficient Cores | 12 |
| Cache | L3 - 30 MB |
| Chipset | Intel WM880 |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell / Intel Graphics - up to 8 TOPS |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, AI camera |
| Sound | Four stereo speakers, 2 dual array microphones |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | Italian |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 200 Watt, 19.5 V, 21 A |
| Interfaces Details | 2 x USB4/Thunderbolt 5/DisplayPort 2.1 (Power Delivery) ¦ USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 2 ¦ HDMI ¦ LAN (RJ-45) ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Memory Card Reader | Yes (SD Card, SDHC Card, SDXC Card, SDXC UHS-II Card) |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| EPEAT Climate+ | Yes |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Product Recycled Content | 30% post-consumer recycled plastic, 30% ocean-bound plastics, 85% recycled metal |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 13 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 33 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
PriporočamoHP
ZB Fury G1i 18 U7-265HX/32GB/1TBM2/WQXGA/3B/W11P
Intel Core Ultra 7 265HX32GB1TB SSD NVMe M.2
2801,00 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 35,5 cm (14,0") ThinkPad X1 Carbon G12 1920x1200 IPS 400nit Ultra 7-155U/16GB/512GB/BL/FP/ALU-Carbon/Intel Graphics/Win11Pro (21KC004WSC)
16GB512GB SSD
2791,73 €

Novo
Acer
Prenosnik Acer 45,72 cm (18,0") Predator Helios 18 2560x1600 IPS 165Hz i9-13900HX/32GB/SSD1TB/BL RGB/RTX4070-8GB/DOS (NH.QKSEX.00A)
i9-13900HX32GB1TB SSD
2818,78 €

Novo
HP
Prenosnik HP 40,64 cm (16,0") Zbook Power 16 G11 1920x1200 IPS 400nit Ultra 7-165H/32GB/SSD1TB/BL/RTX A1000-6GB/Win11Pro (A3YS7ET#BED)
32GB1TB SSD
2787,87 €