
HPSKU: C79X7ETR#CTO
ZB Fury 18 G1i U7-255HX/32GB/2TBM2/WQXGA/2B/W11P
ZBOOK FURY G1I 18" INTEL AI
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
2073,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7-255HX |
| RAM | 32GB 5600MHz DDR5 |
| Disk | 2TB M.2 |
| Zaslon | 18" |
| Ločljivost | 1920x1200 WUXGA |
| Grafična kartica | Nvidia RTX Pro 2000 Blackwell 60w 8GB |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | C79X7ETR#CTO |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
ZB Fury G1i 16 U7-265HX/16GB/512M2/WUXGA/5G/W11P
2057,00 €

Demo
HP
Prenosnik DEMO Lenovo P16 G1 i7-12800HX / 32GB / SSD1TB / 16" 1920x1200 / WLAN / BT / CAM / FP / RTX A2000 / W11P / SLO gravura / A+ / Lenovo garancija do 31.08.25
I732GB1TB SSD
2095,63 €

Novo
HP
Prenosnik HP 40,64 cm (16,0") ZBook Firefly 16 G11 1920x1200 IPS 300nit Ultra 7-155H/32GB/512GB/BL/FP/RTX A500-4GB/Win11Pro (98M82ET#BED)
32GB512GB SSD
2048,88 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
Studio G11 U9-185H/32GB/1TBM2/WUXGA/R2/F/C/W11P
2047,00 €