
HPSKU: 5E8L0EAR#ABF
Z4 G5 TWR W3-2423/32GB/1TBM2/W11P
WORKSTATION Z4 G5
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
1431,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Xeon W W3-2423 |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Grafična kartica | No graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije na lokaciji |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 5E8L0EAR#ABF |
Opis izdelka
HP Workstation Z4 G5 - tower Xeon W W3-2423 2.1 GHz - 32 GB - SSD 1 TB - French - remarketed
| Processor | 1 x Intel Xeon W W3-2423 / 2.1 GHz (up to 4.2 GHz, (6-core) |
| RAM | 32 GB (installed) / 512 GB (max) - DDR5 SDRAM - ECC |
| Hard Drive | SSD 1 TB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Dimensions (WxDxH) | 16.89 cm x 44.45 cm x 38.61 cm |
| Weight | 10.5 kg |
| Keyboard | French |
| Networking | 1GbE |
| Power | (50/60 Hz) |
| Storage Controller | SATA (SATA 6Gb/s) |
| Graphics Controller | No graphics |
| Type | Mouse, keyboard |
| Localisation | Language: French / region: France |
| Cache Memory | 15 MB L3 Cache |
| Optical Storage | No optical drive |
| OS Provided | Windows 11 Pro English / French |
| Height (Rack Units) | 4U |
| Cache Per Processor | 15 MB |
| Colour | Black |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Performance Advisor, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP BIOSphere, HP BIOS Configuration Utility (free download), HP Driver Packs, HP Image Assistant, HP System Software Manager (free download), HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Manageability Integration Kit, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Tamper Lock, HP Client Security Manager Gen7, HP Smart Support, HP Platform Certificate, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Anyware, HP Data Science Stack, HP Sure Start Gen7 |
| Processor Main Features | Hyper-Threading Technology, Intel Turbo Boost Technology 2, Intel Smart Cache, Intel Turbo Boost Max 3.0 |
| Processor Socket | LGA4677 Socket-E |
| Pricing Type | Remarketed |
| Environmental Standards | TCO Certified Desktops 9 |
| Product Form Factor | Tower - 4U |
| Sensors | HP Tamper Lock |
| Embedded Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Bays | 2 (total) / 2 (free) x external 5.25" ¦ 2 (total) / 2 (free) x internal 3.5" |
| Slots | 8 (Total) / 6 (empty) |
| Interfaces | 2 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (2 in front) (Power Delivery 3.0) ¦ 2 x USB 3.2 Gen 1 (2 in front) (one of them is Battery Charging 1.2) ¦ 1 x headphones/microphone (1 in front) ¦ 1 x audio line-out/line-in (1 rear) ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) ¦ 6 x USB 3.2 Gen 1 (6 rear) |
| Installed Size | L3 Cache - 15 MB |
| Technology | DDR5 SDRAM - ECC |
| Effective Memory Speed | 4400 MHz |
| Rated Memory Speed | 4800 MHz |
| Form Factor | DIMM 288-pin |
| Features | NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Configuration Features | 2 x 16 GB |
| Ethernet Controller | Intel I219-LM |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), padlock loop |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Device Type | Power supply |
| Voltage Required | AC 90-269 V (50/60 Hz) |
| Efficiency | 90% |
| Power Factor Correction | Yes (active) |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 85% RH (non-condensing) |
| Controller Interface Type | SATA 6Gb/s |
| Channel Qty | 5 |
| RAID Level | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| Software | HP Support Assistant, HP Performance Advisor, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP BIOSphere, HP BIOS Configuration Utility (free download), HP Driver Packs, HP Image Assistant, HP System Software Manager (free download), HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Manageability Integration Kit, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Tamper Lock, HP Client Security Manager Gen7, HP Smart Support, HP Platform Certificate, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Anyware, HP Data Science Stack, HP Sure Start Gen7 |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | No graphics |
| Capacity | 1 x 1 TB |
| Interface Type | PCI Express 4.0 x4 |
| Width | 16.89 cm |
| Depth | 44.45 cm |
| Height | 38.61 cm |
| Shipping Width | 31.4 cm |
| Shipping Depth | 57.2 cm |
| Shipping Height | 56.3 cm |
| Shipping Weight | 14.35 kg |
| Keyboard Name | HP Business Slim Smart Card CCID Keyboard |
| Interface | USB |
| Localization & Layout | French |
| Mouse Name | HP 320M |
| CPU | Intel Xeon W W3-2423 |
| Clock Speed | 2.1 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.2 GHz |
| Number of Cores | 6-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| CPU Upgradability | Upgradable |
| CPU Socket | LGA4677 Socket-E |
| Chipset Type | Intel W790 |
| TCO Certified | TCO Certified Desktops 9 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
Z2 Mini G1a Ryzen AI Max PRO 390/64GB/2TBM2/W11P
1432,00 €

Novo
HP
Računalnik HP Tower 800G9 Elite i7-14700/16GB/512GB/DVDRW/HDMI 2xDP /260W-92%/Win11Pro 99A73ET#BED
I716GB
1433,24 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
Z4 G5 TWR W3-2423/32GB/1TBM2/W11P
Intel Xeon W W3-242332GB1TB SSD NVMe M.2
1458,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
Z4 G5 TWR W3-2425/32GB/1TBM2/W11P
Intel Xeon W W3-242532GB1TB SSD NVMe M.2
1471,00 €