
HPSKU: 996Z5ETR#UUZ
Z2 TWR G9 i9-14900K/64GB/1TBM2/A2/W11P
WORKSTATION Z2 G9
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
2207,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i9 i9-14900K |
| RAM | 64GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics 770 |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | SW |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 996Z5ETR#UUZ |
Opis izdelka
HP Workstation Z2 G9 - tower Core i9 i9-14900K 3.2 GHz - 64 GB - SSD 1 TB - remarketed
| Processor | 1 x Intel Core i9 (14th Gen) i9-14900K / 3.2 GHz (up to 6 GHz, (24-core) |
| RAM | 64 GB (installed) / 128 GB (max) - DDR5 SDRAM - ECC |
| Hard Drive | SSD 1 TB - PCI Express 4.0 - M.2 2280 - HP Z Turbo Drive, NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Dimensions (WxDxH) | 16.9 cm x 38.5 cm x 35.6 cm |
| Weight | 7.2 kg |
| Networking | 1GbE |
| Power | (50/60 Hz) |
| Storage Controller | SATA/NVMe (SATA 6Gb/s / PCIe 4.0 x4 (NVMe)) |
| Graphics Controller | PCIe 4.0 x16 - NVIDIA RTX A2000 / Intel UHD Graphics 770 |
| Type | No keyboard, no mouse |
| Localisation | Language: German, French, Italian / region: Switzerland |
| Cache Memory | 36 MB L3 Cache |
| Optical Storage | No optical drive |
| OS Provided | Windows 11 Pro German / French / Italian / English |
| Height (Rack Units) | 4U |
| Cache Per Processor | 36 MB |
| Colour | Black |
| Software Included | HP Support Assistant, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, HP BIOS Configuration Utility (free download), HP Driver Packs, HP Image Assistant, HP PC Hardware Diagnostics, HP System Software Manager (free download), HP Sure Click, HP Manageability Integration Kit, HP Sure Admin, HP Client Security Manager Gen6, HP BIOSphere Gen6, HP ZCentral Remote Boost, HP Sure Recover Gen4, HP Management Integration Kit for Microsoft System Center Configuration Manager Gen 4, HP Performance Advisor 3.0, HP Sure Sense Gen2, HP Sure Run Gen5, HP Sure Start Gen7 |
| Processor Main Features | Intel Turbo Boost Technology |
| Processor Socket | LGA1700 Socket |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Pricing Type | Remarketed |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Video Memory | 12 GB GDDR6 SDRAM |
| Product Form Factor | Tower - 4U |
| Sensors | HP Tamper Lock |
| Embedded Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Bays | 1 (total) / 1 (free) x external 5.25" ¦ 1 (total) / 1 (free) x external 5.25" Slim Line ¦ 2 (total) / 2 (free) x internal 3.5" ¦ 1 (total) / 1 (free) x internal 2.5" |
| Slots | 4 (Total) / 2 (empty) |
| Interfaces | 1 x headphones/microphone (1 in front) (CTIA and OMTP headset support) ¦ 6 x USB 3.2 Gen 2 (4 front, 2 rear) (one of them is charging) ¦ 1 x audio line-in ¦ 1 x audio line-out ¦ 2 x DisplayPort 1.4 ¦ 3 x USB 2.0 ¦ 1 x USB 3.2 Gen 1 ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) |
| Installed Size | L3 Cache - 36 MB |
| Technology | DDR5 SDRAM - ECC |
| Effective Memory Speed | 2400 MHz |
| Rated Memory Speed | 2400 MHz |
| Form Factor | DIMM 288-pin |
| Configuration Features | 2 x 32 GB |
| Ethernet Controller | Intel I219-LM |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Features | HP Z Turbo Drive, NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), padlock loop, chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Device Type | Power supply |
| Voltage Required | AC 90-269 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 700 Watt |
| Efficiency | 92% |
| Power Factor Correction | Yes (active) |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 85% RH (non-condensing) |
| Controller Interface Type | SATA 6Gb/s / PCIe 4.0 x4 (NVMe) |
| Channel Qty | 4 |
| RAID Level | RAID 0, RAID 1 |
| Software | HP Support Assistant, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, HP BIOS Configuration Utility (free download), HP Driver Packs, HP Image Assistant, HP PC Hardware Diagnostics, HP System Software Manager (free download), HP Sure Click, HP Manageability Integration Kit, HP Sure Admin, HP Client Security Manager Gen6, HP BIOSphere Gen6, HP ZCentral Remote Boost, HP Sure Recover Gen4, HP Management Integration Kit for Microsoft System Center Configuration Manager Gen 4, HP Performance Advisor 3.0, HP Sure Sense Gen2, HP Sure Run Gen5, HP Sure Start Gen7 |
| Monitor Type | None. |
| Interface Type | PCI Express 4.0 |
| Graphics Processor | NVIDIA RTX A2000 / Intel UHD Graphics 770 |
| Bandwidth | 288 GBps |
| Video Interfaces | DisplayPort |
| Max Monitors Supported | 4 |
| Capacity | 1 x 1 TB |
| Width | 16.9 cm |
| Depth | 38.5 cm |
| Height | 35.6 cm |
| Shipping Width | 29.5 cm |
| Shipping Depth | 49 cm |
| Shipping Height | 51.8 cm |
| CPU | Intel Core i9 (14th Gen) i9-14900K |
| Clock Speed | 3.2 GHz (P-core) / 2.4 GHz (E-core) |
| Max Turbo Speed | 6 GHz (P-core) / 4.4 GHz (E-core) |
| Number of Cores | 24-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| L2 cache | 32 MB |
| CPU Upgradability | Upgradable |
| CPU Socket | LGA1700 Socket |
| Chipset Type | Intel W680 |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno
HP
Del. postaja RNW TWR HP Z8 G4 24C XEON-5520R / 32GB / SSD1TB / Win 11 PRO / HP Renew / 36m HP garancije
Xeon32GB1TB SSD
2192,40 €

Novo
HP
Delovna postaja HP Mini Z2 G9 i7-14700/32GB/1TB/T1000-4GB 4xDP /280W-90%/Win11Pro (996M5ET#ABB)
I732GB
2185,22 €

Novo
HP
Delovna postaja HP TWR Delovna postaja Z1 G9 i7-14700/32GB/1TB/-/RTX4060-8GB HDMI, 3xDisplayPort 1xUSB-C/550W-90%/Win11Pro (996N6ET#ABB)
I732GB
2232,04 €

Novo
Lenovo
Del. postaja DEMO TWR Lenovo P360 30FN i7-12700 / 32GB / SSD512GB+HDD4TB / RTX A2000 12GB / W11P / A+ / 24m garancije
I732GB512GB SSD
2176,27 €