
LENOVOSKU: 83JX008HMX-GEAN: 83JX
Yoga Slim 7 14ILL10 U7-258V/32GB/1TBM2/WUXGA/W11
YOGA SLIM 7 14ILL10
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
820,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 258V |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" OLED |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics 140V |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 83JX008HMX-G |
| EAN | 83JX |
Opis izdelka
Lenovo Yoga Slim 7 14ILL10 Aura Edition - Copilot+ PC - 14" - Intel Core Ultra 7 - 258V - Evo - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Nordic (Danish/Finnish/Norwegian/Swedish)
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 258V up to 4.8 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 32 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" OLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Arc Graphics 140V - up to 64 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Home - Danish / English / Finnish / Norwegian / Swedish |
| Dimensions (WxDxH) | 31.2 cm x 21.93 cm x 1.39 cm |
| Weight | 1.19 kg |
| Keyboard | Nordic (Danish/Finnish/Norwegian/Swedish) |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 2 years - on-site - response time: next business day |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Product Type | Notebook |
| Localisation | Language: English, Nordic / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Memory | 32 GB LPDDR5X SDRAM (provided memory is soldered) |
| Colour | Luna grey |
| Platform Technology | Intel Evo |
| Bundled Services | 2 Years Lenovo Premium Care with Onsite |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | Copilot+ PC |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 8533 MT/s |
| Service & Support | Base warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 2 years - on-site - response time: next business day |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Surface Finish | Aluminium anodising stamping with sandblasting |
| Features | Multi-touch touchpad, buttonless touchpad, precision glass touchpad |
| Included Accessories | USB-C slim wall mount power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos, SoundWire |
| Localization | Language: English, Nordic / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Software Included | Microsoft Office (Trial), Lenovo AI Now |
| Type | Keyboard, touchpad |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 600 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Capacity | 70 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 2) 258V |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Performance Cores | 4 |
| Efficient Cores | 4 |
| Cache | 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Arc Graphics 140V - up to 64 TOPS |
| Camera | Yes |
| Camera Features | IR camera, Windows Hello, fixed focus, e-camera shutter, Ultrasonic Human Presence Detection |
| Sound | Two tweeters, two woofers, quad array microphone |
| Codec | CS42L43 |
| Audio Features | Output: Smart Amplifier (AMP) |
| Keyboard Layout | Nordic (Danish/Finnish/Norwegian/Swedish) |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (4K support) ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) |
| Memory Card Reader | Yes (SD Card) |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 47 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 115 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Na zalogi
Lenovo
notebook LENOVO ThinkBook 14s Yoga G3 IRU i7-1355U 16/512 W11pro 3y
i7-1355U
819,59 €
Dell
notebook Dell Latitude 7530 i7-1255U/16/512nvme/FHD/CAM/W10p
i7-1255U16GB
819,59 €
HP
notebook HP EliteBook x360 1040 G9 Intel Core i5-1235U 16GB 256GB LTE W11P
i5-1235U16GB
819,59 €
Lenovo
notebook Lenovo ThinkPad T15 G1 i7-10th/32GB/512GB-NVIDIA GeForce MX330 UHD/W11P
i7-10th32GB
819,59 €