
LENOVOSKU: 83JX0000FR-GEAN: 83JX
Yoga Slim 7 14ILL10 U5 228V/32GB/512M2/WUXGA/W11
YOGA SLIM 7 14ILL10
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
617,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 5 228V |
| RAM | 32GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" OLED |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics 130V |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 83JX0000FR-G |
| EAN | 83JX |
Opis izdelka
Lenovo Yoga Slim 7 14ILL10 Aura Edition - Copilot+ PC - 14" - Intel Core Ultra 5 - 228V - Evo - 32 GB RAM - 512 GB SSD - French
| Processor | Intel Core Ultra 5 (Series 2) - 228V up to 4.5 GHz / 8 MB Cache |
| RAM | 32 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" OLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Arc Graphics 130V - up to 53 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Home - French |
| Dimensions (WxDxH) | 31.2 cm x 21.93 cm x 1.39 cm |
| Weight | 1.19 kg |
| Keyboard | French |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Product Type | Notebook |
| Localisation | Language: French / region: France |
| Memory | 32 GB LPDDR5X SDRAM (provided memory is soldered) |
| Colour | Luna grey |
| Platform Technology | Intel Evo |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | Copilot+ PC |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 8533 MT/s |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Surface Finish | Aluminium anodising stamping with sandblasting |
| Features | Multi-touch touchpad, buttonless touchpad, precision glass touchpad |
| Included Accessories | USB-C slim wall mount power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos, SoundWire |
| Localization | Language: French / region: France |
| Software Included | Microsoft Office (Trial) |
| Type | Keyboard, touchpad |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 600 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Capacity | 70 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Series 2) 228V |
| Max Turbo Speed | 4.5 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Performance Cores | 4 |
| Efficient Cores | 4 |
| Cache | 8 MB |
| Graphics Processor | Intel Arc Graphics 130V - up to 53 TOPS |
| Camera | Yes |
| Camera Features | IR camera, Windows Hello, fixed focus, e-camera shutter, Ultrasonic Human Presence Detection |
| Sound | Two tweeters, two woofers, quad array microphone |
| Codec | CS42L43 |
| Audio Features | Output: Smart Amplifier (AMP) |
| Keyboard Layout | French |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (4K support) ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) |
| Memory Card Reader | Yes (SD Card) |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 40 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 97 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
HP
Prenosnik HP 39,6 cm (15,6") 255 G10 1920x1080 IPS 250nit R7-7730U/16GB/SSD1TB/AMD Radeon/DOS (9Y796ET#BED)
16GB1TB SSD
615,33 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo Thinkbook 16 G6 R7-7730U/16GB/512GB/16"WUXGA/W11P
16GB
619,22 €
Obnovljeno
Lenovo
Prenosnik RNW Lenovo P53 i5-9400H / 16GB / SSD512GB / 15,6" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / T1000 / W11P COA / SLO gravura
i5512GB SSD
613,87 €
Na zalogi
HP
notebook HP EliteBook X360 1040 G7 i7-10th/16/256SSD/FHD/CAM/W11p 1l
i7-10th16GB256GB SSD
610,11 €