
LENOVOSKU: 83KF002FMH-GEAN: 83KF
Yoga Pro 7 14IAH10 U9 285H/32GB/1TBM2/3K/MT/W11
YOGA PRO 7 14IAH10
Obnovljeno - odličnoLe še 2 na zalogi!
1051,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 9 285H |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14.5" OLED |
| Ločljivost | 3000 x 1876 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics 140T |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | US/I |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 83KF002FMH-G |
| EAN | 83KF |
Opis izdelka
Lenovo Yoga Pro 7 14IAH10 Aura Edition - AI PC - 14.5" - Intel Core Ultra 9 - 285H - Evo - 32 GB RAM - 1 TB SSD - English - Europe
| Processor | Intel Core Ultra 9 (Series 2) - 285H up to 5.4 GHz / 24 MB Cache |
| RAM | 32 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14.5" OLED touchscreen 3000 x 1876 / 3K @ 120 Hz |
| Graphics | Intel Arc Graphics 140T - up to 77 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Home - Dutch / English / French / German |
| Dimensions (WxDxH) | 32.53 cm x 22.81 cm x 1.69 cm |
| Weight | 1.54 kg |
| Keyboard | English - Europe |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 2 years - on-site - response time: next business day |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Product Type | Notebook |
| Localisation | Language: English, German, French, Dutch / region: Netherlands |
| Memory | 32 GB LPDDR5X SDRAM (provided memory is soldered) |
| Colour | Luna grey |
| Platform Technology | Intel Evo |
| Bundled Services | 2 Years Lenovo Premium Care with Onsite |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | AI PC |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 8533 MT/s |
| Rated Speed | 4267 MHz |
| Service & Support | Base warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 2 years - on-site - response time: next business day |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Surface Finish | Aluminium anodising stamping with sandblasting |
| Features | Multi-touch touchpad, buttonless touchpad, precision glass touchpad |
| Included Accessories | USB-C slim power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Localization | Language: English, German, French, Dutch / region: Netherlands |
| Software Included | Microsoft Office (Trial), Lenovo AI Now |
| Type | Keyboard, touchpad |
| Touchscreen | Yes (10-point multi-touch) |
| V-Sync Rate at Max Res. | 120 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 1000 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Capacity | 84 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| CPU | Intel Core Ultra 9 (Series 2) 285H |
| Max Turbo Speed | 5.4 GHz |
| Number of Cores | 16-core |
| Performance Cores | 6 |
| Efficient Cores | 10 |
| Cache | 24 MB |
| Graphics Processor | Intel Arc Graphics 140T - up to 77 TOPS |
| Camera | Yes |
| Camera Features | IR camera, Windows Hello, fixed focus, e-camera shutter |
| Sound | Two tweeters, two woofers, quad array microphone |
| Codec | Realtek ALC3306 |
| Audio Features | Output: Smart Amplifier (AMP) |
| Keyboard Layout | English - Europe |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 100 Watt |
| Slots | 1 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 available) |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (8K support) ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) |
| Memory Card Reader | Yes (SD Card) |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 13 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 99 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 40,64 cm (16,0") ThinkBook 16 G7 1920x1200 IPS 300nit R7-7735HS/32GB/SSD1TB/BL/FP/ALU-ABS/AMD Radeon 680M/Win11Home DSP (21MW000QSC-W11H)
32GB1TB SSD
1049,90 €

Demo
HP
Prenosnik DEMO Lenovo P16s G1 i5-1250P / 16GB / SSD256GB / 16" 1920x1200 / WLAN / BT / CAM / FP / Touch / W11P / SLO gravura / A+ / Lenovo garancija do 21.12.25
i5256GB SSD
1047,31 €

Obnovljeno
HP
Prenosnik RNW HP Zbook Fury 15 G7 i7-10750H / 32GB / SSD1TB / 15,6" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / BL / nVidia Quadro RTX 3000 / W11P / SLO gravura / A+ / 24m garancije
I732GB1TB SSD
1047,31 €

Demo
HP
Prenosnik DEMO Lenovo P16s G1 i5-1240P / 16GB / SSD256GB / 16" 1920x1200 / WLAN / WWAN / BT / CAM / FP / W11P / SLO gravura / A+ / Lenovo garancija do 19.10.25
i516GB256GB SSD
1047,31 €