
LENOVOSKU: 83AC0085IX-GEAN: 83AC
Yoga 9 2-in-1 14IMH9 U7-155H/16GB/1TBM2/MT/F/P/W11
YOGA 9 2-IN-1 14IMH9
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
919,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 155H |
| RAM | 16GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" OLED |
| Ločljivost | 2880 x 1800 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Blue |
| Razporeditev tipk | IT |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 83AC0085IX-G |
| EAN | 83AC |
Opis izdelka
Lenovo Yoga 9 2-in-1 14IMH9 - 14" - Intel Core Ultra 7 - 155H - Evo - 16 GB RAM - 1 TB SSD - Italian - with USB-C 3-in-1 Hub, Lenovo YOGA 14-inch Sleeve (Cosmic Blue)
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 1) - 155H up to 4.8 GHz / 24 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" OLED touchscreen 2880 x 1800 / WQXGA+ @ 120 Hz |
| Graphics | Intel Arc Graphics |
| Operating System | Windows 11 Home - Italian / English |
| Dimensions (WxDxH) | 31.6 cm x 22 cm x 1.59 cm |
| Weight | 1.32 kg |
| Keyboard | Italian |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Notebook - Yes - flip design |
| Localisation | Language: English, Italian / region: Italy |
| Input Device | Digitizer, digital pen |
| Memory | 16 GB LPDDR5X (provided memory is soldered) |
| Colour | Cosmic blue |
| Bundled with | USB-C 3-in-1 Hub, Lenovo YOGA 14-inch Sleeve (Cosmic Blue) |
| Platform Technology | Intel Evo |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 7467 MT/s |
| Rated Speed | 3734 MHz |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Surface Finish | Aluminium CNC (top), aluminium stamping (base) |
| Features | Multi-touch touchpad, buttonless touchpad, precision glass touchpad |
| Included Accessories | USB-C power adapter, Lenovo Slim Pen |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Localization | Language: English, Italian / region: Italy |
| Software Included | Microsoft Office (Trial) |
| Type | Keyboard, digitizer, touchpad, digital pen |
| Touchscreen | Yes (10-point multi-touch) |
| V-Sync Rate at Max Res. | 120 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Capacity | 75 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 1) 155H |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 16-core |
| Performance Cores | 6 |
| Efficient Cores | 10 |
| Cache | 24 MB |
| Graphics Processor | Intel Arc Graphics |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, Windows Hello, fixed focus |
| Sound | Two tweeters, two woofers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3306 |
| Audio Features | Output: Bowers & Wilkins speakers, Smart Amplifier (AMP), woofers on the side, front-facing tweeters on hinge bar |
| Keyboard Layout | Italian |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 2 (Always On) ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 11 TOPS |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Acer
Prenosnik Acer 43,9 cm (17,3") Aspire A17 1920x1080 IPS Core 5-120U/16GB/512GB/BL/ALU-ABS/Intel Graphics/Win11Home (NX.KZZEX.002)
16GB512GB SSD
918,66 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
T14 G6 U5 225U/16GB/512M2/WUXGA/4U/F/C(IR)/W11P
Intel Core Ultra 5 225U16GB512GB SSD NVMe M.2
920,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
P14s G5 R5 PRO 8640HS/16GB/512M2/WUXGA/MT/4U/W11P
AMD Ryzen 5 Pro 8640HS16GB512GB SSD NVMe M.2
917,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
P14s G5 R5 PRO 8640HS/16GB/512M2/WUXGA/MT/4G/W11P
AMD Ryzen 5 Pro 8640HS16GB512GB SSD NVMe M.2
917,00 €