
HPSKU: A26Q5EAR#ABD
x360 830 G11 U5-125U/16GB/512M2/WUXGA/MT/4G/F/W11P
ELITEBOOK X360 830 G11
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
748,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 5 125U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 13" |
| Tip zaslona | 13.3" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | A26Q5EAR#ABD |
Opis izdelka
HP Elite x360 830 G11 Notebook - AI PC - 13.3" - Intel Core Ultra 5 - 125U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - German - with HP Wolf Pro Security Edition (1 year)
| Processor | Intel Core Ultra 5 (Series 1) - 125U / 1.3 GHz, up to 4.3 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 13.3" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - English / German |
| Dimensions (WxDxH) | 30 cm x 21.61 cm x 1.62 cm |
| Weight | 1.31 kg |
| Battery | 3-cell |
| Keyboard | German |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Multi-touch clickpad, gesture function, precision touchpad, spill-resistant, DuraKeys |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Notebook - Yes - flip design |
| Localisation | Language: German / region: Germany |
| Input Device | ClickPad |
| Memory | 16 GB LPDDR5X SDRAM (provided memory is soldered) |
| Bundled with | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | AI PC |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 7500 MHz |
| Rated Speed | 7500 MHz |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Integrated Options | Accelerometer, ambient light sensor, magnetometer, hall sensor, motion sensor, inertial measurement unit (IMU), HP Tamper Lock, thermal sensor, adaptive colour sensor |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 65W USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | IEEE 802.11d, IEEE 802.11i, Wi-Fi CERTIFIED, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Localization | Language: German / region: Germany |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, Microsoft 365, HP Client Catalogue (free download), HP Client Security Manager, HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, HP Wake on WLAN, HSA Fusion for Commercial, HP Image Assistant Gen5 (free download), HP Easy Clean, HP Smart Support, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP Patch Assistant (free download), HP Sure Run Gen5, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, HP Sure Recover Gen6, HP Easy Clean Keyboard Driver, Bing search for IE11, HP Sure Start Gen7, HP Driver Packs (free download) |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 56 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Series 1) 125U / 1.3 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.3 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Cache | L3 - 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Graphics |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter |
| Sound | Dual stereo speakers |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | German |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V, 8 A |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 1 (powered) ¦ USB 3.2 Gen 1 (charging) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Manufacturing (kg CO2e) | 150 |
| Logistics (kg CO2e) | 3 |
| Use (kg CO2e) | 28 |
| EOL (kg CO2e) | 0.7 |
| Total Carbon w/o Use Phase (kg CO2e) | 180 |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic, ocean-bound plastics, recycled metal |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
X12Det G1 i7-1160G7/16GB/256M2/FHD/MT/N/F/W11P
Intel Core i7 1160G716GB256GB SSD NVMe M.2
748,00 €
Obnovljeno
Lenovo
Prenosnik RNW Lenovo E15 G4 i5-1235U / 16GB / SSD512GB / 15,6" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / W11P / SLO gravura / Lenovo garancija do 12.09.25
i5512GB SSD
744,91 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 40,64 cm (16,0") ThinkBook 16 G6 1920x1200 IPS 300nit R5-7430U/16GB/512GB/BL/FP/ALU-ABS/AMD Radeon/DOS (21KK008PSC)
16GB512GB SSD
752,24 €
Lenovo
notebook Lenovo ThinkPad T470s i5/24/256SSD/FHD/CAM/LTE/W10p
24GB256GB SSD
755,83 €