
HPSKU: B5RZ0E8R#ABN
x360 830 G11 U5-125U/16GB/256M2/WUXGA/MT/B/C/W11P
ELITEBOOK X360 830 G11
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
770,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Ultra U5-125U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 13" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 Multitouch |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | NO |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | B5RZ0E8R#ABN |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo ThinkPad T470s i5/24/512SSD/FHD/4U/CAM/W10p
24GB512GB SSD
774,04 €

Demo
HP
Prenosnik DEMO HP 640 G10 i5-1335U / 16GB / SSD512GB / 14" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / W11P / SLO gravura / A+ / HP garancija do 17.04.27
i516GB256GB SSD
765,07 €

Obnovljeno
HP
Prenosnik RNW HP Zbook 17 G5 i7-8750H / 16GB / SSD512GB / 17,3" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / P1000 / W11P COA / SLO gravura
I7512GB SSD
775,15 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
640 G11 U5-135U/16GB/512SSD/WUXGA/F/C/B/W11P
Intel Core Ultra 5 135U16GB512GB SSD NVMe
776,00 €