
HPSKU: B6SG8E8R#AB9
x360 1040 G10 I5-1335U/8GB/512GB/WUXGA/MT/B/C/W11P
ELITEBOOK X360 1040 G10
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
628,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-1335U |
| RAM | 8GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 Multitouch |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | PT |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | B6SG8E8R#AB9 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 39,6 cm (15,6") V15 G4 1920x1080 TN 250nit R5-7520U/16GB/512GB/AMD Radeon/Win11Home (82YU00YJSC)
16GB512GB SSD
628,86 €
NovoNa zalogi
LENOVO
L14 G5 R5 PRO 7535U/16GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
629,00 €
NovoNa zalogi
LENOVO
L14 G5 R5 PRO 7535U/16GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
629,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
E14 G7 5 210H/16GB/512M2/WUXGA/F/C(IR)/W11P
Intel Core 5 210H16GB512GB SSD NVMe M.2
629,00 €