
TEQCYCLESKU: TLX1YG6MX32BEAN: 20XY
X1 Yoga G6 i7-1185G7/32GB/512M2/WUXGA/4G/MT/C/W11P
THINKPAD X1 YOGA G6
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (50 kos)
568,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel i7-1185G7 |
| RAM | 32GB |
| Disk | 512GB SSD M2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 WUXGA |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLX1YG6MX32B |
| EAN | 20XY |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad X1 Yoga G6 - 14" - Intel Core i7 - 1185G7 - 32 GB RAM - 512 GB SSD - refurbished
| Processor | Intel Core i7 (11th Gen) - 1185G7 up to 4.8 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 32 GB |
| Display | 14" touchscreen |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Product Type | Notebook - Yes - flip design |
| Input Device | TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 32 GB |
| Pricing Type | Premium - refurbished |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe |
| Service & Support | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 - NVM Express (NVMe) |
| Included Accessories | Power adapter |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Touchscreen | Yes |
| CPU | Intel Core i7 (11th Gen) 1185G7 |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | 12 MB |
| Features | Intel Turbo Boost Technology, 8 Threads |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Video System Features | Functions as Intel UHD graphics (for single-channel memory) |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Yoga G6 i7-1185G7/32GB/512M2/WUXGA/4G/MT/C/W11P
Intel Core i7-1185G732GB512GB SSD
568,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
ZBook Fury 15G7 i7-10850H/32GB/512GB/FHD/GC/W11P
Intel Core i7-10850H32GB512SSD M2
569,00 €

Novo
HP
Prenosnik HP 39,6 cm (15,6") 255 G10 1920x1080 IPS 250nit R5-7530U/16GB/SSD1TB/AMD Radeon/DOS (AL0B0AT#BED)
16GB1TB SSD
569,93 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
Yoga 7 14Q8X9 X1E78100/16GB/1TBM2/2.9K/MT/C/W11
16GB1TB SSD M.2
571,00 €