
TEQCYCLESKU: TLX1CG8FR02BEAN: THINKPAD X1 CARBON G8
X1 Carbon G8 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
THINKPAD X1 CARBON G8
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (6 kos)
400,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-10210U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLX1CG8FR02B |
| EAN | THINKPAD X1 CARBON G8 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Carbon G8 i5-10310U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-10310U16GB256GB SSD M2
400,00 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo ThinkPad T14 G1 i5-10th/16/256/FHD/CAM/W11p
i5-10th16GB
400,64 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G7 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/4U/C/W11P
401,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G7 i5-10310U/16GB/256M2/FHD/4U/C/W11P
Intel Core i5 10310U16GB256GB SSD NVMe M.2
401,00 €