
LENOVOSKU: 21KC00F5UK
X1 Carbon G12 U7 165U/16GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
THINKPAD X1 CARBON G12
NovoLe še 2 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
1238,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 165U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Novo |
| SKU | 21KC00F5UK |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 12 - AI PC - 14" - Intel Core Ultra 7 - 165U - Intel Evo vPro Enterprise Platform - 16 GB RAM - 512 GB SSD - UK
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 1) - 165U up to 4.9 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Graphics - up to 8 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Pro - English |
| Dimensions (WxDxH) | 31.28 cm x 21.475 cm x 1.496 cm |
| Weight | 1.08 kg |
| Keyboard | UK |
| Resolution | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site - response time: next business day |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Notebook - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: English / region: United Kingdom |
| Input Device | Trackpad |
| Memory | 16 GB LPDDR5X SDRAM (provided memory is soldered) |
| Colour | Black paint |
| Platform Technology | Intel Evo vPro Enterprise Platform |
| Bundled Services | 3 Years Lenovo Premier Support, CO2 Offset 0.5 ton (2nd Gen) |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | AI PC |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 6400 MT/s |
| Service & Support | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site - response time: next business day |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Aluminium (bottom), carbon fibre (top) |
| Features | Integrated memory controller |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C slim power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Localization | Language: English / region: United Kingdom |
| Software Included | Intel Connectivity Performance Suite |
| Type | Keyboard, trackpad |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 57 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 1) 165U |
| Max Turbo Speed | 4.9 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Performance Cores | 2 |
| Efficient Cores | 10 |
| Cache | 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Graphics - up to 8 TOPS |
| Camera | Yes - 1080p |
| Camera Features | Privacy shutter, Windows Hello, fixed focus, Discrete IR, Ultrasonic Human Presence Detection |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3306 |
| Keyboard Layout | UK |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (4K support) ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 11 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 22 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 35,5 cm (14,0") Yoga 7 1920x1200 OLED 400nit 60Hz R7-8840HS/16GB/SSD1TB/Digitalno pero/ALU/AMD Radeon 780M/Win11Home (83DK0027SC)
16GB1TB SSD
1240,33 €

Novo
Microsoft
Prenosnik Microsoft 35,0 cm (13,8") Surface Copilot+PC 2304x1536 OLED na dotik 600nit 120Hz Snapdragon® X Plus/16GB/SSD256GB/BL/ALU/Copilot+/Qualcomm Adreno GPU/Win11Home (ZGJ-00025)
16GB
1240,33 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 40,64 cm (16,0") IdeaPad 5 Pro 2560x1600 IPS 350nit 120Hz R7-8845HS/16GB/SSD1TB/BL/Windows Hello/ALU/AMD Radeon 780M/Win11Home (83D50010SC)
16GB1TB SSD
1240,33 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
Legion Pro 5 16ARX8 R9 7945HX/32GB/1TBM2/GC/C/W11
AMD Ryzen 9 7945HX32GB1TB SSD NVMe M.2
1244,00 €