
LENOVOSKU: 21D4003XFR-SEAN: 21D4
TP Z16 G1 R5 Pro 6650H/16GB/512M2/MT/4/F/NOOS
THINKPAD Z16 G1
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
599,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | HexaCore AMD Ryzen 5 Pro 6650H, 4321 MHz |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Ločljivost | 3840 x 2400 Multitouch |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics |
| Operacijski sistem | No OS |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 21D4003XFR-S |
| EAN | 21D4 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Na zalogi
HP
notebook HP 17-by3065st i5-1035G1/8/128SSD+1Tb/HD+/CAM/W10
i5-1035G18GB128GB SSD
598,28 €

Obnovljeno
Lenovo
Prenosnik RNW Lenovo ThinkPad X1 Yoga 3.gen i7-8650U / 16GB / SSD512GB / 14" 2560x1440 / WLAN / BT / CAM / Touch / FP / W11P / SLO gravura / A+
I716GB512GB SSD
599,76 €

Obnovljeno
Lenovo
Prenosnik RNW Lenovo L590 i7-8665U / 16GB / SSD512GB / 15,6" 1920x1080 / WLAN / WWAN / BT / CAM / W11P / SLO gravura / A+ / 24m garancije
I7512GB SSD
599,76 €

Obnovljeno
Dell
Prenosnik RNW Dell Latitude 5520 i5-1145G7 / 8GB / SSD256GB / 15,6" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / W11P / SLO gravura
i58GB256GB SSD
599,76 €