
LENOVOSKU: 21Q6001FMX-02EAN: 21Q6
TP X9-15 G1 U7-258V/32GB/1TBM2/2.8K/MT/F/C/W11P
THINKPAD X9-15 G1
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
1439,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta Premier podpore na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 258V |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 15" |
| Tip zaslona | 15.3" OLED |
| Ločljivost | 2880 x 1800 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics 140V |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Grey |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 3 leta Premier podpore na lokaciji |
| Stanje | Novo |
| SKU | 21Q6001FMX-02 |
| EAN | 21Q6 |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad X9-15 Gen 1 Aura Edition - Copilot+ PC - 15.3" - Intel Core Ultra 7 - 258V - Evo - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Nordic
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 258V / 2.2 GHz, up to 4.8 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 32 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 15.3" OLED touchscreen 2880 x 1800 / 2.8K @ 120 Hz |
| Graphics | Intel Arc Graphics 140V - up to 64 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Pro - Danish / English / Finnish / Norwegian / Swedish |
| Dimensions (WxDxH) | 33.955 cm x 22.85 cm x 1.29 cm |
| Weight | 1.4 kg |
| Keyboard | Nordic |
| Resolution | 8 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site - response time: next business day |
| Features | Spill-resistant, multi-touch touchpad, buttonless touchpad, precision touchpad, glass touchpad, haptic touchpad, Copilot key |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Product Type | Notebook - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: English, Nordic / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Memory | 32 GB LPDDR5X SDRAM (provided memory is soldered) |
| Colour | Grey |
| Platform Technology | Intel Evo |
| Bundled Services | 3 Years Lenovo Premier Support, CO2 Offset 0.5 ton (2nd Gen) |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for notebooks, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 1 TB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 199 kg carbon emissions |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | Copilot+ PC |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 4267 MHz |
| Rated Speed | 4267 MHz |
| Service & Support | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site - response time: next business day |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Integrated Options | Colour sensor |
| Included Accessories | 65W USB-C slim GaN power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Localization | Language: English, Nordic / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Software Included | Intel Connectivity Performance Suite, Lenovo AI Now |
| Type | Keyboard, touchpad |
| Touchscreen | Yes (10-point multi-touch) |
| V-Sync Rate at Max Res. | 120 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 500 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | +85 / -85 |
| Vertical Viewing Angle | +85 / -85 |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Capacity | 80 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Wireless Controller | Intel WI-FI 7 BE201 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 2) 258V / 2.2 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Performance Cores | 4 |
| Efficient Cores | 4 |
| Cache | 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Arc Graphics 140V - up to 64 TOPS |
| Max Monitors Supported | 2 external monitor(s) |
| Video System Features | DirectX 12.2 |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Windows Hello, fixed focus, ToF sensor, e-camera shutter, Discrete IR, MIPI, large image sensor, ToF Human Presence Detection |
| Sound | Two tweeters, two woofers, dual array microphone |
| Codec | CS42L43 |
| Audio Features | Input: smart noise-cancelling |
| Keyboard Layout | Nordic |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 2 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (4K support) ¦ Headphone/microphone combo jack |
| TCO Certified | - TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 31 |
| PAIA Version | 1.4.3 |
| Packaging Recycled Content | Plastic-free |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 47 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 115 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
HP
Prenosnik HP 35,5 cm (14,0") Elitebook 640 G11 1920x1200 IPS 300nit Ultra 7-155H/16GB/512GB/BL/FP/Intel Graphics/Win11Pro (A37YNET#BED)
16GB512GB SSD
1440,30 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 35,5 cm (14,0") Thinkpad L14 G5 1920x1200 IPS 400nit Ultra 5-125U/16GB/512GB/BL/FP/Intel Graphics/Win11Pro (21L1002KSC)
16GB512GB SSD
1441,26 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 40,64 cm (16,0") ThinkPad L16 G1 1920x1200 IPS 300nit Ultra 5-125U/32GB/SSD1TB/BL/FP/Intel Graphics/Win11Pro (21L3002GSC)
32GB1TB SSD
1436,43 €

DemoNa zalogi
LENOVO
Legion Pro 7 16IRX9H i9-14900HX/32GB/1TBM2/GC/W11
Intel Core i9 i9-14900HX32GB1TB SSD NVMe M.2
1446,00 €