
LENOVOSKU: 21LXS3PD0W-BEAN: 21LX
TP X13 2-in-1 G5 U5-135U/16GB/256M2/MT/F/P/W11P
THINKPAD X13 2-IN-1 G5
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
674,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | 2C+10c Intel Core Ultra 5 135U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 13" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 Multitouch |
| Grafična kartica | Intel(R) Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | US/I |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 21LXS3PD0W-B |
| EAN | 21LX |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad X13 2-in-1 Gen 5 - AI PC - 13.3" - Intel Core Ultra 5 - 135U - 16 GB RAM - 256 GB SSD
| Processor | Intel Core Ultra 5 (Series 1) - 135U / 1.6 GHz, up to 4.4 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 13.3" touchscreen 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Graphics - up to 8 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Dimensions (WxDxH) | 30.17 cm x 21.46 cm x 1.64 cm |
| Weight | 1.25 kg |
| Battery | 4-cell |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Notebook - Yes - flip design |
| Input Device | Digitizer, TrackPoint, digital pen, UltraNav |
| Memory | 16 GB LPDDR5X SDRAM (provided memory is soldered) |
| Colour | Black |
| Storage | 256 GB SSD - TCG Opal Encryption |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 169 kg carbon emissions (EU) |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | AI PC |
| Technology | 4-cell lithium polymer |
| Speed | 6400 MT/s |
| Rated Speed | 7500 MT/s |
| Main Storage | 256 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption - Samsung |
| Case Material | Magnesium (bottom), magnesium (top) |
| Features | Spill-resistant, multi-touch touchpad, Fn keys with Unified Communications controls |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C power adapter, Lenovo Integrated Pen |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio Premium |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Type | Keyboard, digitizer, TrackPoint, digital pen, UltraNav |
| Touchscreen | Yes (10-point multi-touch) |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | +85 / -85 |
| Vertical Viewing Angle | +85 / -85 |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 54.7 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Series 1) 135U / 1.6 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.4 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Performance Cores | 2 |
| Efficient Cores | 10 |
| Cache | 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Graphics - up to 8 TOPS |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Video System Features | DirectX 12.1 |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, Windows Hello, fixed focus, Temporal Noise Reduction, Discrete IR, Ultrasonic Human Presence Detection |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Audio Features | Input: Dolby Voice, 360° far-field |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (4K support) ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 26 |
| PAIA Version | 1.4.3 |
| Packaging Recycled Content | Plastic-free |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 11 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 22 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo ThinkPad E16 G1 R5 7530U/16GB/512M2/WUXGA/F/C/noos
16GB
673,86 €
HP
notebook HP ProBook 650 G8 i5-11th/8/256SSD/FHD/CAM/W11p rabljen
i5-11th8GB256GB SSD
673,86 €

Obnovljeno
HP
Prenosnik RNW HP Zbook Studio X360 G5 i9-8950HK / 32GB / SSD1TB / 15,6" 3840x2160 / WLAN / BT / CAM / FP / Touch / P2000 / W11P COA / SLO gravura
i932GB1TB SSD
674,35 €

Obnovljeno
HP
Prenosnik RNW HP Zbook 15 G6 i7-9850H / 32GB / SSD512GB / 15,6" 1920x1080 / T2000 / WLAN / BT / CAM / FP / W11P COA / SLO gravura
I732GB512GB SSD
674,35 €