LENOVOSKU: 21M1S05Y00-BEAN: 21M1
TP T14s G6 AI 7 Pro 360/64GB/512M2/MT/4U/F/W11P
THINKPAD T14S G6
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
1117,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | 3C+5c AMD Ryzen AI 7 Pro 360 |
| RAM | 64GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 Multitouch |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | ES |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 21M1S05Y00-B |
| EAN | 21M1 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 40,64 cm (16,0") ThinkBook 16 G7 1920x1200 IPS 300nit Ultra 5-125U/16GB/512GB/BL/FP/ALU-ABS/Intel Graphics/Win11Pro (21MS0048SC)
16GB512GB SSD
1116,69 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB X G1i Flip 14 U7-258V/32GB/512M2/WUXGA/W11P
1118,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB Ultra G1i 14 U5 228V/32GB/512M2/2.8K/MT/CW11P
Intel Core Ultra 5 228V32GB512GB SSD NVMe M.2
1120,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 8 G1i 14 U5-228U/32GB/256M2/WUXGA/F/B/C/W11P
1120,00 €