
RivaCaseSKU: 721189EAN: 4260403572962
Torba za notesnik 39,6 cm (15,6″) RivaCase Regent II črna (8037 BLACK)
NovoPo naročilu
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
14,77 €
Cena z DDV
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Rivacase 8037. Vrsta ohišja: aktovka, Največji premer zaslona: 39,6 cm (15,6"), Število sprednjih žepov: 1, Ročaj(i), Naramnica. Teža: 470 g Barvanje površine: enobarvno
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| vrsta torbice | aktovka |
| Največji premer zaslona | 39,6 cm |
| Število sprednjih žepov | 1 |
| Štetje | 1 |
| Sprednji žep | Da |
| Ročaj(i) za nošenje | Da |
| Naramnica | Da |
| Teža | 470 g |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
| Dolge podrobnosti | |
| Funkcije | |
| Največji premer zaslona | 39,6 cm |
| vrsta torbice | aktovka |
| Material | Poliester |
| Glavna barva izdelka | Črna |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
| Združljivost blagovnih znamk | Katera koli blagovna znamka |
| Sprednji žep | Da |
| Število sprednjih žepov | 1 |
| Ročaj(i) za nošenje | Da |
| Naramnica | Da |
| Snemljiv naramni pas | Da |
| Štetje | 1 |
| Teža in mere | |
| Širina | 420 mm |
| Globina | 55 mm |
| Višina | 290 mm |
| Teža | 470 g |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Canyon
Torba za notesnik 39,6 cm (15,6″) Canyon B-5 Business siva (CNS-CB5G4)
14,77 €

Novo
Lenovo
Torba za notesnik 39,6 cm (15,6″) Lenovo Casual Toploader T210 črna (GX40Q17229)
14,77 €

Novo
MediaRange
Baterijski vložek MediaRange MRBAT106 1,5V AA/LR06 24 kos Premium Alkalne (111725)
14,62 €
NovoNa zalogi
HP
HP 13-16" Business Case, Renewed Textiles Topload
15,00 €