
PortSKU: 135071EAN: 3567041350718
Torba za notesnik 35,5 cm (14″) Port Sydney črna (135071)
NovoPo naročilu
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
40,65 €
Cena z DDV
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Port Designs 135071. Vrsta ohišja: etui za messenger, Največji premer zaslona: 35,6 cm (14"), Naramni pas. Teža: 500 g Barvanje površine: enobarvno
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Vrsta ohišja | Ohišje Messenger |
| Največji premer zaslona | 35,6 cm |
| Naramnica | Da |
| Teža | 500 g |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
| Dolge podrobnosti | |
| Funkcije | |
| Največji premer zaslona | 35,6 cm |
| Vrsta ohišja | Ohišje Messenger |
| Material | Poliester |
| Glavna barva izdelka | Črna |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
| Naramnica | Da |
| Poreklo | Kitajska |
| Štetje | 1 |
| Teža in mere | |
| Širina | 400 mm |
| Globina | 70 mm |
| Višina | 300 mm |
| Teža | 500 g |
| Dimenzije predelkov za prenosnik (Š x G x V) | 340 x 30 x 255 mm |
| Širina embalaže | 400 mm |
| Globina embalaže | 70 mm |
| Višina embalaže | 300 mm |
| Teža paketa | 570 g |
| Logistika | |
| Število slojev na paleti | 5 |
| Količina na paleto | 200 kosov |
| Število škatel na paletni sloj | 8 |
| Širina palete | 28 cm |
| Dolžina palete | 40 cm |
| Višina palete | 31 cm |
| Druge funkcije | |
| Oprijem(i) | Da |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Port
Nahrbtnik za notesnik 43,9 cm (17,3″) Port Houston črn (110276)
40,65 €

Novo
MSI
Nahrbtnik za notesnik 43,9 cm (17,3") MSI Urban Raider Backpack - Gaming Laptop max 17 inč
40,65 €

Novo
Port
Torba za notesnik 33,8 cm (13,3″) Port Hanoi II črna (105063)
40,65 €

Novo
Targus
Torba za notesnik 15,6" Targus CN01 črna (CN01)
40,65 €