
CherrySKU: KC1000WGEAN: 4025112082184
Tipkovnica Cherry KC 1000 bela USB UK SLO gravura (JK-0800GB-0)
NovoPo naročilu
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
22,24 €
Cena z DDV
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
CHERRY KC 1000 je solidna CHERRY tehnologija z odlično vrednostjo za denar. Moderna, ravna oblika z mehkimi, tihimi in trajno odpornimi tipkami. Univerzalno, zanesljivo in optimizirano za profesionalno uporabo.
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Oblika tipkovnice | Polna velikost (100 %) |
| Slog tipkovnice | Naravnost |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Vmesnik naprave | USB |
| Stikalo tipkovnice | Mehansko |
| Postavitev tipkovnice | QWERTY |
| Tipkovnica – število tipk | 109 |
| Dolžina kabla | 1,8 m |
| Priporočena uporaba | Univerzalno |
| Barva izdelka | Siva |
| Vse podrobnosti | |
| in Tipkovnica | |
| Priporočena uporaba | Univerzalno |
| Vmesnik naprave | USB |
| Stikalo tipkovnice | Mehansko |
| Postavitev tipkovnice | QWERTY |
| Postavitev tipkovnice | UK angleščina |
| Vhodna naprava | Ne |
| Oblika tipkovnice | Polna velikost (100 %) |
| Številčna tipkovnica | Da |
| Tipkovnica – število tipk | 109 |
| Življenjska doba tipk na tipkovnici | 10 milijonov znakov |
| Tipke Windows | Da |
| Bližnjice | Da |
| Število hitrih tipk | 4 |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| zvezdišče USB | Ne |
| Namen | Univerzalno |
| Optični bralnik prstnih odtisov | Ne |
| Certifikat | c-tick, UL, CE, FCC, BSMI, TÜV-Süd / GS, UKCA |
| Dizajn | |
| Osvetlitev ozadja | Ne |
| Slog tipkovnice | Naravnost |
| Tipkovnica polne velikosti | Da |
| Naslon za zapestje | Ne |
| Barva izdelka | Siva |
| Barvanje površine | Enobarvno |
| LED zasloni | Da |
| Miška | |
| Miška vključena | Ne |
| Lastnosti | |
| Dolžina kabla | 1,8 m |
| Plug & Play | Da |
| Učinkovitost | |
| Vir energije | USB |
| Poraba energije | 50 mA |
| Sistemske zahteve | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Da |
| Podpira operacijske sisteme Mac | Da |
| Podprti operacijski sistemi Linux | Da |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 50 ° C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -20 - 65 ° C |
| Teža in mere | |
| Mere tipkovnice (ŠxGxV) | 458 x 170 x 20 mm |
| Teža tipkovnice | 530 g |
| Druge funkcije | |
| Vgrajeno | Ne |
| Podatki o embalaži | |
| Uporabniški priročnik | Da |
| Število vključenih izdelkov | 1 kos |
| Širina embalaže | 480 mm |
| Globina pakiranja | 205 mm |
| Višina embalaže | 27 mm |
| Teža paketa | 725 g |
| Vrsta embalaže | Škatla |
| Logistični podatki | |
| Količina na škatlo za pošiljanje | 6 kosov |
| Količina na paleto | 192 kos (-ov) |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Ewent
Tipkovnica Ewent USB Illuminated Scissor črna SLO EW3271
22,24 €

Novo
Fellowes
Počivalnik za zapestje Fellowes Crystal Gel - črn (9112201)
22,24 €

Novo
Nedis
Miš Ergonomska Brežična Nedis 1600 dpi 6 tipk (ERGOMSMWS100BK)
22,10 €
Novo
HP
Tipkovnica in miš HP USB desktop 150 SLO črna (240J7AA#BED)
22,38 €