
LENOVOSKU: 63D8MAR3EU-02
ThinkVision T24v-30 FHD 24''Monitor - HDMI, DP
NovoNa zalogi (6 kos)
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
132,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkVision T24v-30 - LED monitor - Full HD (1080p) - 23.8"
| Dimensions (WxDxH) | 53.98 cm x 19.97 cm x 54.28 cm - with stand (highest position) |
| Weight | 6 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme), 6 ms (typical) |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately), Tiny support |
| Localisation | English / Europe |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 23.8" |
| Compliant Standards | RoHS, VOC, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, TUV Eyesafe Display Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Raven black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 75 Hz |
| Environmental Standards | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Pixel Pitch | 0.274 mm |
| Input Connectors | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (highest position) | 53.98 cm x 19.97 cm x 54.28 cm |
| Built-in Webcam | 2 Megapixel - 1920 x 1080 |
| Colour Gamut | 99% sRGB |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 23.8" |
| Viewable Size | 23.8" |
| Built-in Devices | Camera, USB 3.2 Gen 1 hub |
| Pixel Per Inch | 93 |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x DisplayPort cable - 1.8 m ¦ 1 x USB-A to USB-B cable - 1.8 m ¦ 1 x HDMI cable - 1.8 m ¦ 1 x power cable - 1.8 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption (Typical) | 18 Watt |
| Power Consumption (Max) | 60 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Included Software | Lenovo ThinkColour |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Type | Microphone |
| Output Power / Channel | 3 Watt |
| Interfaces | VGA ¦ HDMI ¦ DisplayPort 1.2 ¦ USB-B 3.2 Gen 1 upstream ¦ USB 2.0 ¦ 3 x USB 3.2 Gen 1 downstream ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Dimensions & Weight Details | With stand (lowest position) - width: 53.98 cm - depth: 19.97 cm - height: 38.78 cm - weight: 6 kg ¦ With stand (highest position) - width: 53.98 cm - depth: 19.97 cm - height: 54.28 cm - weight: 6 kg ¦ Without stand - width: 53.98 cm - depth: 5.39 cm - height: 36.33 cm - weight: 4 kg |
| Shipping Width | 59 cm |
| Shipping Depth | 17.8 cm |
| Shipping Height | 42.2 cm |
| Shipping Weight | 8.5 kg |
| Tilt Angle | -5/+23.5 |
| Swivel Angle | 45 |
| Rotation Angle | 90 |
| Height Adjustment | 155 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| TCO Certified | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Samsung
Monitor Samsung 68,6 cm (27,0") S27D360GAU 1920x1080 Curved 100Hz VA 4ms VGA HDMI FreeSync
132,14 €

Novo
Asus
Monitor Asus 60,5 cm (23,8") VA24DQSB 1920x1080 75Hz IPS 5ms VGA HDMI DisplayPort 2xUSB2.0 Pivot Zvočniki FreeSync Eye Care
132,33 €

Novo
LG
Monitor LG 68,6 cm (27,0") 27MS550-B 1920x1080 100Hz IPS 5ms HDMI 2xHDMI HAS Zvočniki NTSC72%
132,33 €

Novo
Samsung
Monitor Samsung 68,6 cm (27,0") S27C310EAU 1920x1080 75Hz IPS 5ms VGA HDMI NTSC72% FreeSync
131,37 €