
LENOVOSKU: 63D7UAR3EU-02EAN: MONITOR
ThinkVision T24mv-30/FHD 24" Monitor - HDMI
NovoLe še 3 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
228,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkVision T24mv-30 - LED monitor - Full HD (1080p) - 24"
| Dimensions (WxDxH) | 53.98 cm x 19.97 cm x 54.28 cm - with stand (highest position) |
| Weight | 6.5 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme), 6 ms (typical) |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Localisation | English / Europe |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Compliant Standards | CCC, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, RoHS 2011/65/EC, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), TÜV Rheinland Full Care Display 2.0 Certification |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Raven black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 |
| Environmental Standards | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Pixel Pitch | 0.274 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (highest position) | 53.98 cm x 19.97 cm x 54.28 cm |
| Built-in Webcam | 5 Megapixel - 2592 x 1944 |
| Colour Gamut | 99% sRGB |
| Built-in Ethernet | Yes |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 24" |
| Viewable Size | 23.8" |
| Built-in Devices | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Pixel Per Inch | 93 |
| Vertical Refresh Rate | 75 Hz |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x USB-C cable - 1.8 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption (Typical) | 24.5 Watt |
| Power Consumption (Max) | 160 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Included Software | Lenovo ThinkColour |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Type | Microphone |
| Output Power / Channel | 5 Watt |
| Interfaces | HDMI ¦ DisplayPort 1.4 ¦ DisplayPort output ¦ USB-C 3.2 Gen 1 upstream/DisplayPort 1.4 Alt Mode (power up to 90W) ¦ 4 x USB 3.2 Gen 1 downstream ¦ LAN (RJ-45) ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Dimensions & Weight Details | Without stand - width: 53.98 cm - depth: 5.39 cm - height: 36.33 cm - weight: 4.5 kg ¦ With stand (highest position) - width: 53.98 cm - depth: 19.97 cm - height: 54.28 cm - weight: 6.5 kg ¦ With stand (lowest position) - width: 53.98 cm - depth: 19.97 cm - height: 38.78 cm - weight: 6.5 kg |
| Shipping Width | 59 cm |
| Shipping Depth | 17.8 cm |
| Shipping Height | 42.2 cm |
| Shipping Weight | 8.6 kg |
| Tilt Angle | -5/+23.5 |
| Swivel Angle | 90 |
| Rotation Angle | 90 |
| Height Adjustment | 155 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| TCO Certified | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Novo
LG
Monitor LG 80 cm (31,5") 32GS60QC-B 2560x1440 Curved Gaming 180Hz VA 1ms 2xHDMI DisplayPort sRGB FreeSync HDR10 UltraGear
228,84 €
NovoNa zalogi
HP
HP E27m G4 - E-Series 27" Conf. monitor QHD USB-C
229,00 €

Novo
Lenovo
Monitor Lenovo 68,6 cm (27,0") R27i-30 1920x1080 Gaming 180Hz IPS 0,5ms 2xHDMI DisplayPort Pivot Zvočniki 2x3W sRGB99% AdaptiveSync FreeSync Premium HDR400 Legion
227,00 €
Novo
Asus
Monitor Asus 68,6 cm (27,0") VG279QL1A 1920x1080 Gaming 165Hz IPS 1ms HDMI DisplayPort Pivot Zvočniki NTSC72% FreeSync Premium TUF
227,00 €