
LENOVOSKU: 63A5GAR6EU-02
ThinkVision T24m-29 23.8" FHD Monitor - HDMI, DP
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
128,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkVision T24m-29 - LED monitor - Full HD (1080p) - 24"
| Dimensions (WxDxH) | 53.98 cm x 20.49 cm x 56.71 cm - with stand (highest position) |
| Weight | 6.1 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme), 6 ms (normal) |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Localisation | English / Europe |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Compliant Standards | TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, RoHS 2011/65/EC, TUV Eyesafe Display Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Raven black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class D |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 |
| Environmental Standards | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Pixel Pitch | 0.275 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (highest position) | 53.98 cm x 20.49 cm x 56.71 cm |
| Colour Gamut | 72% NTSC (CIE 1931) |
| Built-in Ethernet | Yes |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1131375 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 24" |
| Viewable Size | 23.8" |
| Built-in Devices | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Pixel Per Inch | 93 |
| Vertical Refresh Rate | 60 Hz |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x USB-C cable - 1.8 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 14 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 22 Watt |
| Power Consumption (Max) | 140 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Included Software | Lenovo ThinkColour |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Interfaces | HDMI ¦ DisplayPort ¦ USB-C 3.2 Gen 1 upstream/DisplayPort 1.2 Alt Mode ¦ 4 x USB 3.2 Gen 1 downstream ¦ Audio line-out ¦ LAN (RJ-45) |
| Dimensions & Weight Details | Without stand - width: 53.98 cm - depth: 4.44 cm - height: 32.59 cm - weight: 3.6 kg ¦ With stand (highest position) - width: 53.98 cm - depth: 20.49 cm - height: 56.71 cm - weight: 6.1 kg ¦ With stand (lowest position) - width: 53.98 cm - depth: 20.49 cm - height: 41.71 cm - weight: 6.1 kg |
| Shipping Width | 60.4 cm |
| Shipping Depth | 48 cm |
| Shipping Height | 16.1 cm |
| Shipping Weight | 8.9 kg |
| Tilt Angle | -5/+35 |
| Swivel Angle | 90 |
| Rotation Angle | 180 |
| Height Adjustment | 150 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| TCO Certified | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
HP
Monitor HP 68,6 cm (27,0") V27i G5 1920x1080 75Hz IPS 5ms VGA HDMI DisplayPort 3H NTSC72% FreeSync
128,00 €
NovoNa zalogi
LENOVO
Legion R27qc-30 - 27'' QHD Monitor
128,00 €

Novo
Philips
Monitor Philips 60,5 cm (23,8") 245E1S 2560x1440 75Hz IPS 4ms VGA HDMI DisplayPort 3H sRGB117%
128,47 €

Novo
Lenovo
Monitor Lenovo 68,6 cm (27,0") L27e-40 1920x1080 100Hz VA 4ms VGA HDMI NTSC72% FreeSync Podstavek za telefon
128,47 €