
LENOVOSKU: 62B0MAR2EU-02
ThinkVision T24i-2L - 23.8" FHD Monitor - HDMI, DP
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
93,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkVision T24i-2L - LED monitor - Full HD (1080p) - 24"
| Dimensions (WxDxH) | 53.98 cm x 20.5 cm x 40.93 cm - with stand (lowest position) |
| Weight | 5.9 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme), 6 ms (typical) |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Localisation | English / Europe |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Compliant Standards | CCC, RoHS, CEE Tier 1, Directive 2002/95/EC, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, TUV Eyesafe Display Certification |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Raven black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class D |
| Voltage | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Designed For | Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 20YQ |
| Pixel Pitch | 0.2745 mm |
| Input Connectors | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Power Consumption (On mode) | 14.1 W |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (lowest position) | 53.98 cm x 20.5 cm x 40.93 cm |
| Colour Gamut | 72% NTSC (CIE 1931) |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/358647 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 24" |
| Viewable Size | 23.8" |
| Built-in Devices | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Vertical Refresh Rate | 50 - 70 Hz |
| Horizontal Refresh Rate | 30 - 83 kHz |
| Pixel Per Inch | 93 |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x DisplayPort cable - 1.8 m ¦ 1 x SuperSpeed USB cable - 1.8 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption Stand by | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Power Consumption (Typical) | 16.5 Watt |
| Power Consumption SDR (On mode) | 14.1 kWh/1000h |
| OS Required | Microsoft Windows 7 / 10 |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 80% (non-condensing) |
| Interfaces | VGA ¦ HDMI ¦ DisplayPort 1.2 ¦ 3 x USB 3.2 Gen 1 downstream ¦ USB 3.2 Gen 1 downstream (BC 1.2) ¦ USB 3.2 Gen 1 upstream ¦ Audio line-out |
| Dimensions & Weight Details | With stand (lowest position) - width: 53.98 cm - depth: 20.5 cm - height: 40.93 cm - weight: 5.9 kg ¦ With stand (highest position) - width: 53.98 cm - depth: 20.5 cm - height: 55.93 cm - weight: 5.9 kg ¦ Without stand - width: 53.98 cm - depth: 4.41 cm - height: 32.65 cm - weight: 3.65 kg |
| Shipping Width | 61.8 cm |
| Shipping Depth | 42.2 cm |
| Shipping Height | 16 cm |
| Shipping Weight | 8.4 kg |
| Rotation Angle | 180 |
| Tilt Angle | -5/+35 |
| Height Adjustment | 150 mm |
| Swivel Angle | 90 |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| TCO Certified | TCO Certified Displays 8, TCO Certified Edge Displays |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Lenovo
Monitor Lenovo 60,5 cm (23,8") D24-45 1920x1080 75Hz VA 5ms VGA HDMI sRGB103% FreeSync RJ45
93,03 €

Novo
AOC
Monitor AOC 60,5 cm (23,8") 24B2XHM2 1920x1080 75Hz VA 4ms VGA HDMI 3H
92,73 €

Novo
Dell
Monitor Dell 60,5 cm (23,8") SE2422H 1920x1080 75Hz VA 5ms VGA HDMI 3H NTSC72% FreeSync
93,31 €

Novo
Philips
Monitor Philips 59,9 cm (23,6") 241V8LA 1920x1080 75Hz VA 5ms VGA HDMI Zvočniki 3H sRGB
93,69 €