
LENOVOSKU: 63A1GAT1EU-02
ThinkVision P27h-30 27" QHD, USB-C-Dock Monitor
NovoLe še 4 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
201,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkVision P27h-30 - LED monitor - QHD - 27"
| Dimensions (WxDxH) | 61.19 cm x 20.45 cm x 53.53 cm - with stand |
| Weight | 7 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Response Time | 14 ms (Off), 4 ms (extreme mode), 6 ms (typical) |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Localisation | English / Europe |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Compliant Standards | CCC, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, EU RoHS 2002/95/EC, TUV Rheinland Eyesafe Display |
| Colour Support | 1.07 billion colours |
| Colour | Raven black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class F |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | QHD 2560 x 1440 at 60 Hz |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo Campus |
| Environmental Standards | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Pixel Pitch | 0.2331 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Dimensions (WxDxH) - with stand | 61.19 cm x 20.45 cm x 53.53 cm |
| Colour Gamut | 95% DCI-P3, 99% BT.709, 99% sRGB |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1232606 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Energy Class (HDR) | Class G |
| Diagonal Size | 27" |
| Built-in Devices | USB 3.2 Gen 1/USB-C hub |
| Pixel Per Inch | 109 |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x USB-C 3.2 Gen 2 cable - 1 m ¦ 1 x USB-A to USB-B cable - 1.8 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 26 kWh/1000h |
| Power Consumption HDR (On mode) | 32 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 22 Watt |
| Power Consumption (Max) | 180 Watt |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Interfaces | HDMI ¦ DisplayPort 1.4 ¦ DisplayPort 1.4 output ¦ USB-C 3.2 Gen 2/DisplayPort 1.4 Alt Mode ¦ Audio line-out ¦ USB-C 3.2 Gen 1 upstream ¦ USB 3.2 Gen 1 upstream (Type B) ¦ 4 x USB 3.2 Gen 1 downstream ¦ USB-C 3.2 Gen 1 downstream ¦ LAN |
| Shipping Width | 69 cm |
| Shipping Depth | 52.5 cm |
| Shipping Height | 15 cm |
| Shipping Weight | 10.3 kg |
| Tilt Angle | -5/23.5 |
| Swivel Angle | 90 |
| Rotation Angle | 180 |
| Height Adjustment | 155 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| TCO Certified | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
NovoNa zalogi
LENOVO
Lenovo ThinkVision T27qd-40 QHD/IPS 27'' USB-C
201,00 €

Novo
HP
Monitor HP 54,6 cm (21,5) E22 G5 1920x1080 75Hz IPS 5ms HDMI DisplayPort 4xUSB3.2 Pivot 3H sRGB99% 6500K
200,92 €

Novo
AOC
Monitor AOC 60,5 cm (23,8") 24P2C 1920x1080 75Hz IPS 5ms HDMI DisplayPort USB-C 65W 4xUSB3.2 Pivot Zvočniki 3H sRGB107%
200,92 €

Novo
Samsung
TV sprejemnik Samsung 32,0" 81,3 cm UE32T4302AEXXH 1366x768 LED SMART 2xHDMI 1xUSB 900PQI HDR
201,75 €