
LENOVOSKU: 61E9GAR6IT-02
ThinkVision P27h-20 - 27" Monitor 2560x1440
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
295,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkVision P27h-20 - LED monitor - 27"
| Dimensions (WxDxH) | 61.38 cm x 20.8 cm x 44.15 cm - with stand |
| Weight | 7.35 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme), 6 ms (normal) |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Localisation | Italian / Italy |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Compliant Standards | CCC, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, China Energy standard Tier 1, EU RoHS 2002/95/EC |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Raven black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class F |
| Voltage | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | QHD 2560 x 1440 at 60 Hz |
| Environmental Standards | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Silver |
| Pixel Pitch | 0.2331 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Power Consumption (On mode) | 23.5 W |
| Dimensions (WxDxH) - with stand | 61.38 cm x 20.8 cm x 44.15 cm |
| Colour Gamut | 99% BT.709, 99% sRGB, 85% DCI-P3 |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/340075 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 27" |
| Built-in Devices | USB 3.1 Gen 1/USB-C hub |
| Pixel Per Inch | 109 |
| Vertical Refresh Rate | 50 - 75 Hz |
| Horizontal Refresh Rate | 30 - 90 kHz |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x USB-C cable |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 23.5 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 27 Watt |
| Power Consumption Stand by | 0.5 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| OS Required | Microsoft Windows 7 / 10 |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 80% |
| Type | Speakers - stereo |
| Output Power / Channel | 2 Watt |
| Interfaces | HDMI ¦ DisplayPort 1.2 ¦ DisplayPort output ¦ USB-C 3.1 Gen 1 upstream/DisplayPort 1.2 Alt Mode ¦ USB 3.1 Gen 1 downstream with Battery Charging ¦ 3 x USB 3.1 Gen 1 downstream ¦ Audio line-out ¦ Network |
| Dimensions & Weight Details | With stand (highest position) - width: 61.38 cm - depth: 20.8 cm - height: 57.65 cm - weight: 7.35 kg ¦ With stand (lowest position) - width: 61.38 cm - depth: 20.8 cm - height: 44.15 cm - weight: 7.35 kg ¦ Without stand - width: 61.38 cm - depth: 4.69 cm - height: 35.38 cm - weight: 4.87 kg |
| Shipping Width | 72.2 cm |
| Shipping Depth | 18.2 cm |
| Shipping Height | 46.3 cm |
| Shipping Weight | 9.55 kg |
| Tilt Angle | -5/+35 |
| Swivel Angle | 90 |
| Rotation Angle | 180 |
| Height Adjustment | 135 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| TCO Certified | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
NovoNa zalogi
LENOVO
ThinkVision T32p-30 - 31.5" Monitor - HDMI
295,00 €

Novo
Gigabyte
Monitor GigaByte 80 cm (31,5") G32QC A 2560x1440 Curved Gaming 165Hz VA 1ms 2xHDMI DisplayPort 2xUSB3.2 HAS DCI-P3-93% FreeSync Premium Pro HDR400
294,62 €

Novo
Iiyama
Monitor Iiyama 68,6 cm (27,0") XUB2763QSU-B1 2560x1440 100Hz IPS 2ms HDMI DisplayPort 2xUSB3.0 Pivot Zvočniki sRGB96% ProLite RGB
295,59 €

Novo
Samsung
Monitor Samsung 80 cm (31,5") S32D701EAU 3840x2160 VA 5ms HDMI DisplayPort sRGB99% HDR10 ViewFinity S7 bela
293,90 €