
LENOVOSKU: 63ECGAT2EU-02
ThinkVision E24q-30 - 24" QHD Monitor - HDMI
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
94,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkVision E24q-30 - LED monitor - QHD - 24"
| Dimensions (WxDxH) | 53.94 cm x 17.86 cm x 34.22 cm - with stand (lowest position) |
| Weight | 4.7 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme), 14 ms (Off), 6 ms (typical) |
| Contrast Ratio | 1300:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Localisation | English / Europe |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Compliant Standards | RoHS 2011/65/EU, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, EU Energy Label, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, China Energy standard Tier 1, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Raven black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | QHD 2560 x 1440 at 100 Hz |
| Environmental Standards | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Pixel Pitch | 0.206 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (lowest position) | 53.94 cm x 17.86 cm x 34.22 cm |
| Colour Gamut | 99% sRGB |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately), Tiny support |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 24" |
| Viewable Size | 23.8" |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Vertical Refresh Rate | 48 - 100 Hz |
| Horizontal Refresh Rate | 30 - 155 kHz |
| Pixel Per Inch | 123 |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x HDMI cable - 1.8 m ¦ 1 x power cable - 1.8 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Power Consumption (Max) | 38.5 Watt |
| Power Consumption (Typical) | 16 Watt |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 80% (non-condensing) |
| Type | Speakers - stereo |
| Output Power / Channel | 2 Watt |
| Interfaces | HDMI ¦ DisplayPort 1.2 |
| Dimensions & Weight Details | With stand (lowest position) - width: 53.94 cm - depth: 17.86 cm - height: 34.22 cm - weight: 4.7 kg ¦ With stand (highest position) - width: 53.94 cm - depth: 17.86 cm - height: 49.72 cm - weight: 4.7 kg ¦ Without stand - width: 53.94 cm - depth: 4.6 cm - height: 32.2 cm - weight: 3.2 kg |
| Shipping Width | 62.1 cm |
| Shipping Depth | 12.6 cm |
| Shipping Height | 38.5 cm |
| Shipping Weight | 6.7 kg |
| Rotation Angle | 180 |
| Tilt Angle | -5/+22 |
| Height Adjustment | 155 mm |
| Swivel Angle | 360 |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| TCO Certified | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9 |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
