
LENOVOSKU: 4Y37A72483-02EAN: Adapter
ThinkSystem RAID 9350-8i 2GB Flash PCIe 12Gb
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
469,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkSystem 9350-8i - storage controller - SATA 6Gb/s / SAS 12Gb/s - PCIe 3.0 x8
| Processor | Microchip Technology Luxor ROC PM8204 |
| Dimensions (WxDxH) | 16.7 cm x 6.4 cm |
| Manufacturer Warranty | 1-year warranty |
| System Requirements | Microsoft Windows Server 2016, Microsoft Windows Server 2019, Red Hat Enterprise Linux 7.9, Red Hat Enterprise Linux 8.2, Red Hat Enterprise Linux 8.3, SUSE Linux Enterprise Server 12 SP5, SUSE Linux Enterprise Server 15 SP2, Ubuntu 18.04 LTS, Ubuntu 20.04 LTS, VMware vSphere Hypervisor 6.7 (ESXi) Update 3, VMware vSphere Hypervisor 7.0 (ESXi) Update 3 |
| Device Type | Storage controller - plug-in card - low profile |
| Data Transfer Rate | 12 Gbit/s |
| Channel Qty | 8 |
| RAID Level | RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 5, RAID 50, RAID 6, RAID 60, JBOD |
| Interface | SATA 6Gb/s / SAS 12Gb/s |
| Bus Type | PCIe 3.0 x8 |
| Designed For | Lenovo ThinkSystem SR630 V2 7Z70, 7Z71 ¦ Lenovo ThinkSystem SR650 V2 7D15, 7Z72, 7Z73 ¦ Lenovo ThinkSystem ST250 V2 7D8F ¦ Lenovo ThinkSystem ST550 7X10 |
| Host Bus | PCIe 3.0 x8 |
| Interfaces | 2 x SATA 6Gb/s / SAS 12Gb/s - 4 x Mini SAS HD (SFF-8643) (internal) |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
| Features | Dynamic caching algorithm, Online Capacity Expansion (OCE), Quick RAID Initialization, Native Command Queuing (NCQ), Background RAID Initialization, RAID Level Migration, S.M.A.R.T. support, dynamic sector repair, Staggered Drive Spin Up, Bootable RAID Array support |
| Compliant Standards | FCC Part 15 A, AS/NZS 3548, ICES-003 Class B, EN55024, EN 55032, VCCI, KCC, RoHS, IEC/EN/UL 60950, FCC CFR47 Part 15 B |
| OS Required | Microsoft Windows Server 2016, Microsoft Windows Server 2019, Red Hat Enterprise Linux 7.9, Red Hat Enterprise Linux 8.2, Red Hat Enterprise Linux 8.3, SUSE Linux Enterprise Server 12 SP5, SUSE Linux Enterprise Server 15 SP2, Ubuntu 18.04 LTS, Ubuntu 20.04 LTS, VMware vSphere Hypervisor 6.7 (ESXi) Update 3, VMware vSphere Hypervisor 7.0 (ESXi) Update 3 |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Humidity Range Operating | 20 - 80% (non-condensing) |
| Depth | 16.7 cm |
| Height | 6.4 cm |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Synology
NAS ohišje Synology DS-423 (2GB, Realtek RTD1619B) All-In-One server 4x 3.5" SATA 2x M.2 NVMe SSD
2GB
459,27 €

Novo
Samsung
Disk SSD 6,4cm (2,5") SATA3 1,92TB Samsung PM897 Enterprise TLC V-NAND 2,5" 560/530MB/ Bulk (MZ7L31T9HBNA-00A07)
484,32 €

Novo
Seagate
Trdi disk 20TB SATA3 SEAGATE Exos X18 512MB - primerno za 24/7 delovanje
452,69 €

Novo
WD
Trdi disk 18TB SATA3 HGST/WD HC550 6Gb/s 512MB Ultrastar - primerno za snemalnike 24/7 delovanje
6GB
449,26 €