
LENOVOSKU: 20QLZ4UZ00
ThinkReality A6 MTM 845 4G+64G
NovoNa zalogi (12 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
268,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkReality A6 smart glasses
| Processor | Qualcomm Snapdragon 845 |
| Display | 1920 x 1080 pixels |
| Connectivity | Bluetooth, Wi-Fi, NFC, 3.5 mm headphone jack, USB-C |
| Resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Warranty | 1-year warranty |
| Manufacturer Warranty | 1-year warranty |
| Features | Voice control, gesture control, object recognition, Head/Gaze Tracking technology |
| Product Type | Smart glasses |
| Camera | 13 Megapixel |
| Supported Memory Cards | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Battery Run Time | Up to 4 hours |
| Integrated Components | Barcode scanner, LED flashlight |
| Audio Input | 2 microphones |
| Audio Output | Surround speakers |
| Sensors | Accelerometer, ambient light sensor, gyro sensor, depth sensor |
| Max Supported Capacity | 256 GB |
| Localization | United Kingdom |
| Included Accessories | Power adapter, controller, carrying case, controller holder, neck strap, USB-C cable, Compute Box, headset, cleaning cloth |
| Type | Snapdragon 845 |
| Field of View | 40° |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Run Time (Up To) | 4 hours |
| Wireless Interface | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Connectors | 3.5 mm headphone jack, USB-C |
| Sensor Resolution | 13 Megapixel |
| Manufacturer | Qualcomm |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
NovoNa zalogi
LENOVO
ThinkSmart Bar XL W. Mic - IX TX
268,00 €

Novo
Dell
Priklopna postaja USB-C =>Dell WD19DCS 1x HDMI 2xDisplayPort 3xUSB3.1 2xUSB-C USB-C 210W 1xLAN Stikalo za vklop (DELL-WD19DCS)
268,75 €

Novo
Port
Priklopna postaja USB-A/C =>Univerzalna PORT 3x USB 3.0 1x USB-C 3.0 PD 85W 2x HDMI 1x LAN ETH
269,60 €

Novo
HP
Priklopna postaja USB-C => HP Dock G4 120W Thunderbolt 4xUSB 3.2 1x USB-C ETH LAN HDMI 2xDisplayPort
261,94 €