LENOVOSKU: 21LVS81C00-RP2-06EAN: 21LV
ThinkPad X13 G5 U5-135U/16GB/512M2/WUXGA/F/W11P
THINKPAD X13 G5
DemoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Demo
Razstavni model, v odličnem stanju
500,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | 2C+10c Intel Core Ultra 5 135U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 13" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 WUXGA |
| Grafična kartica | Intel(R) Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z dostavo |
| Stanje | Demo |
| SKU | 21LVS81C00-RP2-06 |
| EAN | 21LV |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
DemoNa zalogi
LENOVO
ThinkPad X13 G5 U5-135U/16GB/512M2/WUXGA/F/W11P
2C+10c Intel Core Ultra 5...16GB512GB SSD M.2
500,00 €
DemoNa zalogi
LENOVO
ThinkPad X13 G5 U5-135U/16GB/512M2/WUXGA/F/W11P
2C+10c Intel Core Ultra 5...16GB512GB SSD M.2
500,00 €
DemoNa zalogi
LENOVO
ThinkPad X13 G5 U5-135U/16GB/512M2/WUXGA/F/W11P
2C+10c Intel Core Ultra 5...16GB512GB SSD M.2
500,00 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo Thinkpad T580 i5-8th/8/256SSD/FHD/CAM/W10p rabljen 1l
i5-8th8GB256GB SSD
499,90 €