
LENOVOSKU: 40AY0090EUEAN: 195348192095
ThinkPad Universal USB-C Dock
NovoNa zalogi (100 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
118,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo 40AY0090EU. Tehnologija povezovanja: Žična, Vmesnik gostitelja: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Hitrosti prenosa podatkov Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s. Barva izdelka: Črna, Vrsta HD: 4K Ultra HD, Ločljivost (največja, digitalna): 3840 x 2160 slikovnih pik. Vir napajanja: USB, Priključek za napajanje: USB Type-C, Napajanje: 90 W. Podprti operacijski sistemi Windows: Windows 10,Windows 7
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Vmesnik gostitelja | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Stopnje prenosa podatkov Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Barva izdelka | Črna |
| Vrsta HD | 4K Ultra HD |
| Ločljivost (največja, digitalna) | 3840 x 2160 slikovnih pik |
| Vir napajanja | USB |
| Napajalni vtič | USB Type-C |
| Napajanje | 90 W |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10,Windows 7 |
| Dolge podrobnosti | |
| Storitve | |
| Barva izdelka | Črna |
| Integrirani čitalnik kartic | Ne |
| Vrsta HD | 4K Ultra HD |
| Ločljivost (največja, digitalna) | 3840 x 2160 slikovnih pik |
| Število podprtih zaslonov | 3 |
| Reža za kabelsko ključavnico | Da |
| Kabelska ključavnica vrste reže | Kensington |
| Gumb za vklop | Da |
| Certifikat | FCC/ICES, KCC, RCM, BSMI, VCCI, CB, cULus, EAC, TUV- Mark, Kvalitet, LoA, Israel SII, DoC, NOM |
| Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Vmesnik gostitelja | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Število vrat USB 2.0 | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Število rež tipa C | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Število rež tipa A | 3 |
| Število vrat HDMI | 1 |
| Število priključkov DisplayPort | 2 |
| Mikrofonski vhod | Ne |
| Kombinacija slušalk/mikrofona | Da |
| Omrežje | |
| Vgrajena vrata Ethernet | Da |
| Število vrat Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Stopnje prenosa podatkov Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Uspešnost | |
| Vir napajanja | USB |
| Napajalni vtič | USB Type-C |
| Napajanje | 90 W |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 35 °C |
| Delovna relativna vlažnost | 20 - 95 % |
| Teža in mere | |
| Širina | 171 mm |
| Globina | 80 mm |
| Višina | 30,8 mm |
| Teža | 340 g |
| Programska oprema | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10,Windows 7 |
| Podatki o embalaži | |
| Količina na paket | 1 kos. |
| Širina embalaže | 210 mm |
| Globina paketa | 158 mm |
| Višina embalaže | 75 mm |
| Teža paketa | 955 g |
| Trajnost | |
| Trajnostni certifikati | CE |
| Obseg dobave | |
| Priloženi kabli | USB Type-C |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno
HP
Priklopna postaja RNW HP Thunderbolt G2 + napajalnik 120W 2xUSB-C / VGA / 2xDP / ThunderBolt / RJ45 / 3xUSB3.0 (2UK37AA)
117,94 €

Novo
Logilink
Priklopna postaja USB-C => Logilink 1xDisplayPort 2xHDMI 3xUSB3.0 1xUSB-C 1xUSB-C PD 100W 1xRJ45 čitalec kartic SD/microSD (UA0411)
117,36 €

Novo
Microsoft
Napajalnik za prenosnik Microsoft Surface napajalnik 127W
117,36 €

Novo
Lenovo
Priklopna postaja USB-C => Lenovo Thunderbolt 3 Essential DisplayPort HDMI 2xUSB3.0 USB-C 65W 1xLAN 1x3,5mm (40AV0135EU)
119,06 €