
LENOVOSKU: 40BA0265EU
ThinkPad Thunderbolt 5 Smart Dock 7500, 265W
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
283,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad Smart Dock 7500 - docking station - Thunderbolt 5 - Thunderbolt 5, HDMI, DP - 2.5GbE
| Dimensions (WxDxH) | 23.5 cm x 8 cm x 3 cm |
| Weight | 585 g |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Networking | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Power | Power adapter 265 Watt Power Provided |
| Product Type | Docking station |
| Localisation | Europe, Indonesia, Vietnam, South Korea |
| Colour | Eclipse black |
| Docking Interface | Thunderbolt 5 |
| Video Interfaces | Thunderbolt 5, HDMI, DP |
| Width | 23.5 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 3 cm |
| Enclosure Colour | Eclipse black |
| Interfaces | 1 x display / video - HDMI - 19 pin HDMI Type A ¦ 2 x audio / video - DisplayPort - 20 pin DisplayPort ¦ 1 x Thunderbolt 5 host ¦ 1 x network - 2.5G Gigabit Ethernet - RJ-45 ¦ 3 x USB 3.2 Gen 2 - 9 pin USB Type A ¦ 2 x USB-C 3.2 Gen 2 - 24 pin USB-C ¦ 2 x Thunderbolt 5 ¦ 1 x headphone/microphone combo jack - 3.5mm audio jack |
| Service & Support | Limited warranty - replacement - 3 years |
| Data Link Protocol | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Features | Brown box packaging |
| Security Slot Type | Kensington NanoSaver security slot / Kensington MicroSaver security slot |
| Compliant Standards | FCC, ICES, KCC, RCM, BSMI, NCC, VCCI, CB, cULus, EAC, TUV Mark, Ukraine DOC, NOM, IFT, TELEC, UKCA, WPC, ETA, SRRC, SDPPI, IMDA, SIRIM, NBTC, Subtel, Kvalitet, RATEL, ANRT, UCC, INACOM, CITRA, TRA, NTC, PSRC, ARTCI, Thunderbolt, USB Power Delivery 3.1 |
| Power Device | Power adapter |
| Power Provided | 265 Watt |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Max Resolution Details | 8K - 60 Hz |
| OS Required | Windows, Apple MacOS, Linux |
| Shipping Width | 26 cm |
| Shipping Depth | 16.5 cm |
| Shipping Height | 7.4 cm |
| Shipping Weight | 1.73 kg |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
HP
Priklopna postaja USB-C => HP Thunderbolt 280W G4 4x USB 3.0 Thunderbolt 4 2x DispalyPort 1x HDMI RJ45 ETH LAN
284,91 €

Novo
Asus
Priklopna postaja USB-C => Asus DC500 2xHDMI 4xUSB 2xUSB-C 96W 1xLAN 2,5Gb 1x3,5mm Stikalo za vklop (90XB08DN-BDS010)
5GB
276,40 €
NovoNa zalogi
LENOVO
ThinkPad Fibocom FM350-GL 5G M.2 WWAN
295,00 €

Novo
Port
Priklopna postaja USB-A/C =>Univerzalna PORT 3x USB 3.0 1x USB-C 3.0 PD 85W 2x HDMI 1x LAN ETH
269,60 €