
LENOVOSKU: 04W1815-06EAN: LENOVO DOCK
ThinkPad Mini Dock Plus Series 3 (No AC / No Key)
DemoLe še 2 na zalogi!
Stanje: Demo
Razstavni model, v odličnem stanju
7,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 30 dni garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
The ThinkPad Mini Dock Plus Series 3 is ideal for notebook users who have advanced computing requirements but demand a docking solution that is small and easy to use.
Product specifications
| Product Description | Lenovo ThinkPad Mini Dock Plus Series 3 for Mobile Workstations - mini-dock - VGA, 2 x DVI, 2 x DP |
| Manufacturer Warranty | 1-year warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 34.5 cm x 19.9 cm x 5.6 cm |
| Weight | 940 g |
| Power | Power adapter AC 120/230 V (50/60 Hz) 135 Watt Power Provided |
| Product Type | Mini-dock |
| Pricing Type | Field Replaceable Unit (FRU) |
| Designed For | ThinkPad L412; L420; L512; L520; T400s; T410; T410i; T410s; T410si; T420s; T420si; T510; T510i; T520 (2 cores); T520i (2 cores); W510; X220; X220i |
| Video Interfaces | VGA, 2 x DVI, 2 x DP |
General features
| Product Type | Mini-dock |
| Width | 34.5 cm |
| Depth | 19.9 cm |
| Height | 5.6 cm |
| Weight | 940 g |
Ports
| Interfaces | 6 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A ¦ 2 x audio / video - DisplayPort - 20 pin DisplayPort ¦ 1 x storage - eSATA - 7 pin external Serial ATA ¦ 1 x display / video - VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) ¦ 2 x display / video - DVI-Digital - DVI ¦ 1 x microphone - input - mini-phone 3.5 mm ¦ 1 x headphones - output - mini-phone stereo 3.5 mm ¦ 1 x network - 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX - RJ-45 ¦ 1 x docking / port replicator |
Warranty
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
Compliance
| Included Accessories | 2 x security keys |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately), key lock |
| Compliant Standards | UL, VCCI, C-Tick, BSMI, cUL, CB, MIC, FCC |
| Pricing Type | Field Replaceable Unit (FRU) |
Power
| Power Device | Power adapter |
| Voltage Required | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 135 Watt |
HDD / SSD tolerance
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
Compatible with
| Designed For | Lenovo ThinkPad L412 ¦ Lenovo ThinkPad L420 ¦ Lenovo ThinkPad L512 ¦ Lenovo ThinkPad L520 ¦ Lenovo ThinkPad T400s ¦ Lenovo ThinkPad T410 ¦ Lenovo ThinkPad T410i ¦ Lenovo ThinkPad T410s ¦ Lenovo ThinkPad T410si ¦ Lenovo ThinkPad T420s ¦ Lenovo ThinkPad T420si ¦ Lenovo ThinkPad T510 ¦ Lenovo ThinkPad T510i ¦ Lenovo ThinkPad T520 (2 cores) ¦ Lenovo ThinkPad T520i (2 cores) ¦ Lenovo ThinkPad W510 ¦ Lenovo ThinkPad X220 ¦ Lenovo ThinkPad X220i |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu