
LENOVOSKU: 40AF0135EUEAN: 191999788403
ThinkPad Hybrid USB-C + USB-A Dock, 135W
NovoNa zalogi (100 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
131,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo 40AF0135EU. Tehnologija prenosa: Žična. Hitrosti prenosa podatkov Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s. Barva izdelka: Črna. Širina: 210 mm Globina: 80 mm Višina: 30 mm Širina embalaže: 270 mm, globina embalaže: 165 mm, višina embalaže: 88 mm
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Stopnje prenosa podatkov Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Barva izdelka | Črna |
| Širina | 210 mm |
| Globina | 80 mm |
| Višina | 30 mm |
| Širina embalaže | 270 mm |
| Globina paketa | 165 mm |
| Višina embalaže | 88 mm |
| Dolge podrobnosti | |
| Storitve | |
| Barva izdelka | Črna |
| Integrirani čitalnik kartic | Ne |
| Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Število vrat USB 2.0 | 2 |
| Število vrat USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Število rež tipa C | 1 |
| Število vrat HDMI | 2 |
| Število priključkov DisplayPort | 2 |
| Kombinacija slušalk/mikrofona | Da |
| Omrežje | |
| Vgrajena vrata Ethernet | Da |
| Število vrat Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Stopnje prenosa podatkov Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 35 °C |
| Teža in mere | |
| Širina | 210 mm |
| Globina | 80 mm |
| Višina | 30 mm |
| Teža | 475 g |
| Programska oprema | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Da |
| Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 270 mm |
| Globina paketa | 165 mm |
| Višina paketa | 88 mm |
| Teža paketa | 1,35 kg |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Baseus
Priklopna postaja USB-C => BASEUS EliteJoy Gen2 2xHDMI 1xDisplayPort 3xUSB USB-C 100W RJ45 Čitalec kartic (WKSX030213)
131,82 €

Novo
Acer
Priklopna postaja USB-C => Acer HDMI 2xDisplayPort 3xUSB3.0 USB-C 135W RJ45 (GP.DCK11.003)
129,27 €

NovoNa zalogi
LENOVO
ThinkPad Quectel EM160R-GL WWAN Module - 4G
128,00 €

NovoNa zalogi
HP
HP Zbook Fury 17 G7/G8 Keyboard BL - DE
134,00 €