
LENOVOSKU: 01LX209-02
ThinkPad 512GB M.2 2242 PCIe NVMe 3x4
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
67,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Product specifications
| Product Description | SK Hynix - SSD - 512 GB - PCIe 3.0 x4 (NVMe) - FRU |
| Form Factor | M.2 2242 |
| Type | Solid state drive - internal |
| Capacity | 512 GB |
| Interface | PCIe 3.0 x4 (NVMe) |
| Pricing Type | Field Replaceable Unit (FRU) |
| Designed For | ThinkPad E14 20RA, 20RB; E15 20RD, 20RE |
General features
| Device Type | Solid state drive - internal |
| Capacity | 512 GB |
| Form Factor | M.2 2242 |
| Interface | PCIe 3.0 x4 (NVMe) |
Compliance
| Pricing Type | Field Replaceable Unit (FRU) |
Compatible with
| Designed For | Lenovo ThinkPad E14 20RA, 20RB ¦ Lenovo ThinkPad E15 20RD, 20RE |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu

