
LENOVOSKU: 4XB1D04758-02
ThinkPad 2TB M.2 2280 PCIe NVMe 4x4
NovoNa zalogi (21 kos)
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
335,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad - SSD - 2 TB - PCIe 4.0 x4 (NVMe)
| Dimensions (WxDxH) | 2.2 cm x 8 cm x 0.238 cm |
| Weight | 9 g |
| Form Factor | M.2 2280 |
| Features | Power Loss Protection (PLP) |
| Type | Solid state drive - internal |
| Capacity | 2 TB |
| Interface | PCIe 4.0 x4 (NVMe) |
| Designed For | Lenovo ThinkCentre M70q Gen 3 11T3, 11T4, 11X6 ¦ Lenovo ThinkCentre M70s Gen 3 11T8, 11XG ¦ Lenovo ThinkCentre M80q Gen 3 11U3 ¦ Lenovo ThinkCentre M80s Gen 3 11TG, 11TL ¦ Lenovo ThinkCentre M80t Gen 3 11TE, 11TJ ¦ Lenovo ThinkCentre M90s Gen 3 11TT, 11TX ¦ Lenovo ThinkCentre M90t Gen 3 11TM, 11TN, 11TV ¦ Lenovo ThinkPad P1 Gen 4 20Y3, 20Y4 ¦ Lenovo ThinkPad P14s Gen 2 20VX, 20VY ¦ Lenovo ThinkPad P14s Gen 3 21AK, 21AL ¦ Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 20YQ, 20YR ¦ Lenovo ThinkPad P15s Gen 2 20W6, 20W7 ¦ Lenovo ThinkPad P15v Gen 2 21A9, 21AA ¦ Lenovo ThinkPad P17 Gen 2 20YU, 20YV ¦ Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 20W0, 20W1 ¦ Lenovo ThinkPad T14 Gen 3 21AH, 21AJ, 21CF, 21CG ¦ Lenovo ThinkPad T14s Gen 2 20WM, 20WN ¦ Lenovo ThinkPad T14s Gen 3 21BR, 21BS ¦ Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 20W4, 20W5 ¦ Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 21A8 ¦ Lenovo ThinkPad T16 Gen 1 21BV, 21CH ¦ Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 10 21CB, 21CC ¦ Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 20XW, 20XX ¦ Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 4 20Y5, 20Y6 ¦ Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6 20XY ¦ Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 7 21CD, 21CE ¦ Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 20WK, 20WL ¦ Lenovo ThinkPad X13 Gen 3 21BN, 21BQ, 21CN ¦ Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen 2 20W8, 20W9 ¦ Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen 3 21AW, 21AX ¦ Lenovo ThinkStation P350 30E3, 30E4, 30E5, 30E6, 30EF, 30EG, 30EJ ¦ Lenovo ThinkStation P358 30GK, 30GL ¦ Lenovo ThinkStation P620 30E0, 30E1 |
| Hardware Encryption | Yes |
| Device Type | Solid state drive - internal |
| Width | 2.2 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 0.238 cm |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
| Compliant Standards | BSMI, CB, KC, RCM, UL |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 76 °C |
| Humidity Range Operating | 5 - 95% |
| Shipping Width | 14.4 cm |
| Shipping Depth | 17.7 cm |
| Shipping Height | 5.3 cm |
| Shipping Weight | 100 g |
| OS Required | Windows 10 |
| Interfaces | 1 x PCI Express 4.0 x4 (NVMe) |
| Compatible Bay | M.2 2280 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
CRUCIAL
Crucial 32GB DDR5 - 4800Mhz SODIMM
335,00 €

Novo
Lenovo
Priklopna postaja USB-C => Lenovo Thunderbolt 3 Gen2 EU 5x USB 3.1 1x USB-C 2xHDMI 2xDisplayPort LAN (40AN0135EU)
336,79 €

Novo
Lenovo
Priklopna postaja USB-C => Lenovo Universal Smart Dock 135W 2xDisplayPort HDMI 2.1 3xUSB3.1 USB-C RJ45 - (40B20135EU)
330,83 €

Novo
OWC
Priklopna postaja USB-C => OWC Thunderbolt 4 Dock 4x Thunderbolt 4 3xUSB3.2 96W 1xLAN - (OWCTB4DOCK)
329,98 €