
LENOVOSKU: 4XB0W86200-02EAN: LENOVO M.2 SSD
ThinkPad 2TB M.2 2280 PCIe NVMe 3x4
NovoNa zalogi (29 kos)
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
469,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad - SSD - 2 TB - PCIe (NVMe)
| Dimensions (WxDxH) | 22 mm x 80 mm x 2.28 mm |
| Weight | 9 g |
| Form Factor | M.2 2280 |
| Manufacturer Warranty | 1-year warranty |
| Type | Solid state drive - internal |
| Capacity | 2 TB |
| Interface | PCIe (NVMe) |
| Designed For | Lenovo ThinkCentre M70q 11DU, 11DV, 11DW, 11E7, 11E8 ¦ Lenovo ThinkCentre M70q Gen 2 11MY, 11N0, 11N3, 11N4 ¦ Lenovo ThinkCentre M70s 11DB, 11DC, 11EW, 11EX ¦ Lenovo ThinkCentre M70s Gen 2 11M6 ¦ Lenovo ThinkCentre M70t 11D9, 11DA, 11EU, 11EV ¦ Lenovo ThinkCentre M75q Gen 2 11JJ, 11JK, 11JL, 11JM, 11JN, 11JQ, 11JS ¦ Lenovo ThinkCentre M75s Gen 2 11JA, 11JB, 11JC, 11JD, 11W2, 11W4 ¦ Lenovo ThinkCentre M75t Gen 2 11KB, 11KC, 11KE ¦ Lenovo ThinkCentre M80q 11DQ, 11DS, 11EG ¦ Lenovo ThinkCentre M80s 11CU, 11CV, 11EM, 11EN ¦ Lenovo ThinkCentre M80t 11CS, 11CT, 11EK, 11EL ¦ Lenovo ThinkCentre M90q 11CR, 11DG, 11DH, 11DJ, 11DK, 11DL, 11F0 ¦ Lenovo ThinkCentre M90q Gen 2 11MQ, 11MR, 11MU, 11MV ¦ Lenovo ThinkCentre M90s 11D1, 11D2, 11D6, 11D7 ¦ Lenovo ThinkCentre M90s Gen 2 11L6 ¦ Lenovo ThinkCentre M90t 11CY, 11D0, 11D4, 11D5 ¦ Lenovo ThinkCentre M90t Gen 2 11L4 ¦ Lenovo ThinkPad P1 (2nd Gen) 20QT, 20QU ¦ Lenovo ThinkPad P1 Gen 3 20TH, 20TJ ¦ Lenovo ThinkPad P14s Gen 1 20S4, 20S5 ¦ Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 20ST, 20SU ¦ Lenovo ThinkPad P15v Gen 1 20TQ, 20TR ¦ Lenovo ThinkPad P53 20QN, 20QQ ¦ Lenovo ThinkPad P53s 20N6, 20N7 ¦ Lenovo ThinkPad P73 20QR, 20QS ¦ Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 20S0, 20S1, 20S2, 20S3 ¦ Lenovo ThinkPad T15g Gen 1 20UR, 20US ¦ Lenovo ThinkPad T15p Gen 1 20TM, 20TN ¦ Lenovo ThinkPad X1 Carbon (7th Gen) 20QD, 20R1, 20R2 ¦ Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 20UA ¦ Lenovo ThinkPad X1 Extreme 20MF, 20MG ¦ Lenovo ThinkPad X1 Extreme (2nd Gen) 20QW ¦ Lenovo ThinkPad X1 Yoga (4th Gen) 20QF, 20QG, 20SA, 20SB ¦ Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 20UC ¦ Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen 1 20SX, 20SY ¦ Lenovo ThinkPad X390 20SC, 20SD ¦ Lenovo ThinkStation P330 Gen 2 30CY, 30D0, 30D1, 30D2, 30D3, 30D4 ¦ Lenovo ThinkStation P340 30DE, 30DG, 30DH, 30DJ, 30DL, 30DM, 30DN, 30DR, 30DU ¦ Lenovo ThinkStation P520 30BQ, 30DC ¦ Lenovo ThinkStation P920 30BV |
| Hardware Encryption | Yes |
| Device Type | Solid state drive - internal |
| Width | 22 mm |
| Depth | 80 mm |
| Height | 2.28 mm |
| Service & Support | Limited warranty - replacement - 1 year |
| Compliant Standards | EMC, FCC, IC, RCM, Morocco, KC, VCCI, BSMI, cULus, TUV GS, CB |
| Internal Data Rate | 3500 MBps (read) / 3000 MBps (write) |
| Shipping Width | 17.7 cm |
| Shipping Depth | 14.4 cm |
| Shipping Height | 5.3 cm |
| Shipping Weight | 120 g |
| Interfaces | 1 x PCI Express (NVMe) |
| Compatible Bay | M.2 2280 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Dell
Priklopna postaja USB-A => Dell D3100 3x USB 3.0 tip A 2x USB 2.0 tip A 2x HDMI 1x DisplayPort RJ45
456,71 €
NovoNa zalogi
HP
HP 24GB DDR5 5600MHz SODIMM Memory
389,00 €
NovoNa zalogi
LENOVO
ThinkPad 2TB M.2 2242 PCIe NVMe 4x4
362,00 €

Novo
Logitech
Priklopna postaja USB-C => Logitech Logi Dock USB-C HDMI DP 2xUSB3.0 2xUSB-C 100W - (986-000024)
586,83 €