
LENOVOSKU: 4XB0N10299-02EAN: LENOVO HDD M.2 SSD
ThinkPad 256GB M.2 2280 PCIe NVMe
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
54,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
ThinkPad 256 GB PCIe NVME TLC OPAL M.2 SSD, som understøtter PCIe 3.0-grænsefladestandarden med op til 4 baner, har meget hurtigere ydeevne end tidligere SATA-SSD"er. Denne SSD-valgmulighed har 1 års garanti.
Product specifications
| Product Description | Lenovo ThinkPad - SSD - 256 GB - PCIe 3.0 x4 (NVMe) |
| Form Factor | M.2 |
| Type | Solid state drive - internal |
| Capacity | 256 GB |
| Interface | PCIe 3.0 x4 (NVMe) |
| NAND Flash Memory Type | Triple-level cell (TLC) |
| Hardware Encryption | Yes |
General features
| Form Factor | M.2 |
| Device Type | Solid state drive - internal |
| Capacity | 256 GB |
| Interface | PCIe 3.0 x4 (NVMe) |
| NAND Flash Memory Type | Triple-level cell (TLC) |
| Hardware Encryption | Yes |
Data Rate
| Internal Data Rate | 300 MBps (read) / 1700 MBps (write) |
Compatible with
| Designed For | Lenovo ThinkPad A275 20KC, 20KD ¦ Lenovo ThinkPad A475 20KL, 20KM ¦ Lenovo ThinkPad E480 ¦ Lenovo ThinkPad E485 ¦ Lenovo ThinkPad E570 20H5, 20H6 ¦ Lenovo ThinkPad E585 ¦ Lenovo ThinkPad L380 ¦ Lenovo ThinkPad L380 Yoga ¦ Lenovo ThinkPad L390 ¦ Lenovo ThinkPad L390 Yoga ¦ Lenovo ThinkPad L480 ¦ Lenovo ThinkPad L580 ¦ Lenovo ThinkPad P1 ¦ Lenovo ThinkPad P51 ¦ Lenovo ThinkPad P51s ¦ Lenovo ThinkPad P52s ¦ Lenovo ThinkPad P71 20HK, 20HL ¦ Lenovo ThinkPad P72 ¦ Lenovo ThinkPad T25 20K7 ¦ Lenovo ThinkPad T470 20HD, 20HE, 20JM, 20JN ¦ Lenovo ThinkPad T470p 20J6, 20J7 ¦ Lenovo ThinkPad T470s 20HF, 20HG, 20JS, 20JT ¦ Lenovo ThinkPad T480 20L6 ¦ Lenovo ThinkPad T480s ¦ Lenovo ThinkPad T570 20H9, 20HA, 20JW, 20JX ¦ Lenovo ThinkPad T580 ¦ Lenovo ThinkPad X1 Carbon (5th Gen) 20HQ, 20K3, 20K4 ¦ Lenovo ThinkPad X1 Carbon (6th Gen) 20KG, 20KH ¦ Lenovo ThinkPad X1 Extreme ¦ Lenovo ThinkPad X1 Yoga (2nd Gen) 20JF, 20JG ¦ Lenovo ThinkPad X12 Detachable 20UV, 20UW ¦ Lenovo ThinkPad X270 20HM, 20HN, 20K5, 20K6 ¦ Lenovo ThinkPad X280 20KE, 20KF ¦ Lenovo ThinkStation P330 30CA, 30CG ¦ Lenovo ThinkStation P330 Gen 2 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu

