
LENOVOSKU: 4XB1B85887-02
ThinkPad 1TB M.2 2242 PCIe NVMe 3x4
NovoNa zalogi (19 kos)
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
161,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Opbevar og del dine data, fotos og andet.
Product specifications
| Product Description | Lenovo ThinkPad - SSD - 1 TB - PCIe 3.0 x4 (NVMe) - CRU |
| Form Factor | M.2 2242 |
| Manufacturer Warranty | 1-year warranty |
| Features | Power Loss Protection (PLP), TCG Pyrite |
| Dimensions (WxDxH) | 22 mm x 42 mm x 2.38 mm |
| Weight | 3.9 g |
| Type | Solid state drive - internal |
| Capacity | 1 TB |
| Interface | PCIe 3.0 x4 (NVMe) |
| Pricing Type | Customer-replaceable Unit (CRU) |
| Designed For | K14 Gen 1 21CS; ThinkPad X1 Nano Gen 1 20UN, 20UQ; X1 Titanium Yoga Gen 1 20QA, 20QB |
General features
| Device Type | Solid state drive - internal |
| Capacity | 1 TB |
| Form Factor | M.2 2242 |
| Interface | PCIe 3.0 x4 (NVMe) |
| Features | Power Loss Protection (PLP), TCG Pyrite |
| Width | 22 mm |
| Depth | 42 mm |
| Height | 2.38 mm |
| Weight | 3.9 g |
Warranty
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
Compliance
| Compliant Standards | UL, BSMI, CB, KC, RCM |
| Pricing Type | Customer-replaceable Unit (CRU) |
HDD / SSD tolerance
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Humidity Range Operating | 5 - 95% |
Shipping dimensions
| Shipping Width | 17.7 cm |
| Shipping Depth | 14.4 cm |
| Shipping Height | 5.3 cm |
| Shipping Weight | 120 g |
Compatible with
| Designed For | Lenovo K14 Gen 1 21CS ¦ Lenovo ThinkPad X1 Nano Gen 1 20UN, 20UQ ¦ Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1 20QA, 20QB |
OS Required
| OS Required | Windows 10 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
HP
HP Zbook Studio 16" G9/G10 Topcover - US/I - BL
161,00 €
NovoNa zalogi
LENOVO
ThinkPad Fibocom L860-GL-16 WWAN Module -4G
161,00 €

Novo
HP
Priklopna postaja USB-C => HP USB-C Dock G5 2x DisplayPort 1x HDMI 4x USB 3.0 1x USB-C (26D32AA)
160,73 €
Obnovljeno
HP
Priklopna postaja RNW HP Thunderbolt G2 + napajalnik 120W 2xUSB-C / VGA / 2xDP / ThunderBolt / RJ45 / 3xUSB3.0 (2UK37AA) / A+ / 24m garancije
160,27 €