
LENOVOSKU: 11JHRAT1EUEAN: MONITOR
ThinkCentre TIO27, 27"QHD 2560x1440, IR-Cam
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
299,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 27 - LED monitor - 27"
| Dimensions (WxDxH) | 61.4 cm x 32.9 cm x 44.425 cm - with stand |
| Weight | 7.95 kg |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Response Time | 6 ms, 4 ms (overdrive), 14 ms (default) |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately), 88% efficiency power supply, Tiny PC dock |
| Localisation | EMEA |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Compliant Standards | FCC Class B certified, VESA DPMS, RoHS, ISO 9241-307, WEEE, UL Environmental SPC Gold, VOC, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, VESA DDCCi |
| Colour | Black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class F |
| Voltage | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | 2560 x 1440 at 60 Hz |
| Environmental Standards | TCO Certified Displays 8, TCO Certified Edge Displays, ENERGY STAR Qualified EPEAT Silver |
| Designed For | Lenovo ThinkCentre neo 70t 11YU |
| Pixel Pitch | 0.2331 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare (25%) |
| Dimensions (WxDxH) - with stand | 61.4 cm x 32.9 cm x 44.425 cm |
| Colour Gamut | 99% sRGB |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/371711 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 27" |
| Viewable Size | 27" |
| Built-in Devices | USB 3.1 Gen 1 hub, dual array microphone, RGBIR camera |
| Pixel Per Inch | 109 |
| Horizontal Viewing Angle | +89 / -89 |
| Vertical Viewing Angle | +89 / -89 |
| Backlight Technology | WLED |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Mounting Kit | Optional |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 26 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 37 Watt |
| Power Consumption Stand by | 0.5 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Type | Speakers - stereo |
| Output Power / Channel | 2 Watt |
| Interfaces | DisplayPort/USB 3.0/power (undetachable 3-in-1 cable) ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ USB 3.1 Gen 1 upstream (Type B) ¦ 2 x USB 3.1 Gen 1 downstream ¦ DisplayPort ¦ HDMI |
| Dimensions & Weight Details | With stand (lowest position) - width: 61.4 cm - depth: 32.9 cm - height: 44.425 cm - weight: 7.95 kg ¦ With stand (highest position) - width: 61.4 cm - depth: 32.9 cm - height: 55.425 cm - weight: 7.95 kg ¦ Without stand - width: 61.4 cm - depth: 7.389 cm - height: 41.31 cm - weight: 4.91 kg |
| Tilt Angle | -5/+35 |
| Swivel Angle | 90 |
| Rotation Angle | -5/+90 |
| Height Adjustment | 110 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| TCO Certified | TCO Certified Displays 8, TCO Certified Edge Displays |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| ENERGY STAR Version | 7.0 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
AOC
Monitor AOC 68,6 cm (27,0") Q27P3CW 2560x1440 konferenca 75Hz IPS 4ms 2xHDMI DisplayPort USB-C 65W 4xUSB3.2 Pivot Kamera Zvočniki 2x5W 3H AdaptiveSync RJ45 ProLine
299,45 €

Novo
LG
Monitor LG 68,6 cm (27,0") 27UP650P-W 3840x2160 IPS 5ms 2xHDMI DisplayPort Pivot DCI-P3-95% FreeSync HDR400 srebrno-bel
299,45 €

Novo
Lenovo
Monitor Lenovo 60,5 cm (23,8") P24q-30 2560x1440 IPS 4ms HDMI DisplayPort DP-Out 4xUSB3.2 Pivot sRGB99% ThinkVision možnost montaže WEB kamere
299,45 €

Novo
Asus
Monitor Asus 61,2 cm (24,1") PA24AC 1920x1200 grafično oblikovanje IPS 5ms 2xHDMI DisplayPort USB-C 60W 4xUSB3.2 Pivot Zvočniki sRGB100% HDR10 ProArt Delta E<2 calibration
299,45 €