
LENOVOSKU: 12NBGAT1EUEAN: MONITOR
ThinkCentre TIO24 G5 24" FHD, Touch, Cam, M, DP
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
233,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 - LED monitor - Full HD (1080p) - 23.8"
| Dimensions (WxDxH) | 53.98 cm x 20.76 cm x 53.96 cm - with stand (highest position) |
| Weight | 6 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme mode), 6 ms (typical) |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately), integrated cable management, Tiny support |
| Localisation | English / Europe |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 23.8" - touchscreen |
| Compliant Standards | RoHS, VOC, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), TUV Rheinland Eyesafe 2.0 Display |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Raven black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class D |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Pixel Pitch | 0.275 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (highest position) | 53.98 cm x 20.76 cm x 53.96 cm |
| Colour Gamut | 99% sRGB |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1541555 |
| Diagonal Size | 23.8" |
| Viewable Size | 23.8" |
| Built-in Devices | KVM Switch, 1080p webcam, USB 3.2 Gen 1 hub |
| Pixel Per Inch | 93 |
| Vertical Refresh Rate | 30 - 75 Hz |
| Horizontal Refresh Rate | 30 - 83 kHz |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 14 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 14 Watt |
| Power Consumption (Max) | 34 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Included Software | Lenovo ThinkColour |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 80% |
| Type | Touchscreen |
| Output Power / Channel | 3 Watt |
| Interfaces | DisplayPort 1.2 ¦ HDMI ¦ USB 3.2 Gen 1 upstream (Type B) ¦ USB 3.2 Gen 1 downstream |
| Dimensions & Weight Details | With stand (highest position) - width: 53.98 cm - depth: 20.76 cm - height: 53.96 cm - weight: 6 kg ¦ With stand (lowest position) - width: 53.98 cm - depth: 20.76 cm - height: 38.46 cm - weight: 6 kg ¦ Without stand - width: 53.98 cm - depth: 7.28 cm - height: 36.76 cm - weight: 3.7 kg |
| Shipping Width | 62 cm |
| Shipping Depth | 18.7 cm |
| Shipping Height | 42 cm |
| Shipping Weight | 9.5 kg |
| Tilt Angle | -5/23.5 |
| Swivel Angle | 90 |
| Rotation Angle | -5/+90 |
| Height Adjustment | 155 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Lenovo
Monitor Lenovo 62,2 cm (24,5") Y25-30 1920x1080 Gaming 280Hz IPS 0,5ms HDMI 2xHDMI DisplayPort 4xUSB3.2 Pivot Zvočniki 2x3W sRGB120% FreeSync Premium
232,80 €

Novo
Iiyama
Monitor Iiyama 68,6 cm (27,0") XUB2792QSU-W6 2560x1440 100Hz IPS 0,4ms HDMI DisplayPort 4xUSB3.2 Pivot Zvočniki sRGB99% FreeSync ProLite RGB
232,80 €

Novo
Philips
Monitor Philips 68,6 cm (27,0") 275E1S 2560x1440 75Hz IPS 4ms VGA HDMI DisplayPort 3H sRGB104% FreeSync
232,80 €

Novo
AOC
Monitor AOC 68,6 cm (27,0") CQ27G2S 2560x1440 Curved Gaming 165Hz VA 1ms 2xHDMI DisplayPort HAS 3H sRGB121% AdaptiveSync HDR10
233,76 €