
LENOVOSKU: 4XF0V81631-02
ThinkCentre Nano Power Cage Kit
NovoNa zalogi (14 kos)
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
3,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
The ThinkCenter Nano Power Cage Kit allows you to integrate a power adapter with a Nano or Nano IoT PC effortlessly. Simply secure the power adapter alongside your Nano or Nano IoT PC to make cable routing tidy and hassle-free. The Power Cage Kit is also VESA-compatible, allowing flexible mounting.
Product specifications
| Product Description | Lenovo Power Cage Kit - power adapter cage |
| Dimensions (WxDxH) | 15 cm x 22.7 cm x 4.3 cm |
| Weight | 441 g |
| Product Type | Power adapter cage |
| Colour | Black |
| Package Content | Wall mount, screws |
| Designed For | ThinkCentre M75n 11BS, 11BT, 11BU, 11BV, 11G4 (nano), 11G5, 11G7 (nano); M75n IoT 11BW, 11BX (nano), 11GW, 11GX (nano); M75t Gen 2 11W5; M90n-1 11AD, 11AE, 11AG; M90n-1 IoT 11AH, 11AJ, 11AK, 11AM, 11AS; ThinkEdge SE30 11NA, 11NB, 11NC, 11NJ |
General features
| Product Type | Power adapter cage |
| Package Content | Wall mount, screws |
| Width | 15 cm |
| Depth | 22.7 cm |
| Height | 4.3 cm |
| Weight | 441 g |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 25.4 cm x 15.9 cm x 8.6 cm / 650 g |
| Colour | Black |
HDD / SSD tolerance
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |
Compatible with
| Designed For | Lenovo ThinkCentre M75n 11BS, 11BT, 11BU, 11BV, 11G4 (nano), 11G5, 11G7 (nano) ¦ Lenovo ThinkCentre M75n IoT 11BW, 11BX (nano), 11GW, 11GX (nano) ¦ Lenovo ThinkCentre M75t Gen 2 11W5 ¦ Lenovo ThinkCentre M90n-1 11AD, 11AE, 11AG ¦ Lenovo ThinkCentre M90n-1 IoT 11AH, 11AJ, 11AK, 11AM, 11AS ¦ Lenovo ThinkEdge SE30 11NA, 11NB, 11NC, 11NJ |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu

