
LENOVOSKU: 21DLA042FR-BEAN: 21DL
TB 15 G4 ABA R5 5625U/16GB/256M2/FHD/F/C/W11P
THINKBOOK 15 G4 ADA
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
433,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | HexaCore AMD Ryzen 5 5625U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 15" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | AMD Radeon (TM) Graphics (2 GB) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 21DLA042FR-B |
| EAN | 21DL |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno
Lenovo
Prenosnik RNW Lenovo ThinkPad T14 G1 i5-10310U / 16GB / SSD256GB / 14" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / W11P / SLO gravura
i5256GB SSD
432,43 €

Obnovljeno
HP
Notesnik RNW 15,6" HP 650 G5 i5-8365U / 8GB / SSD256GB / 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / Win 11 Pro / SLO gravura / 24m garancije
i58GB256GB SSD
432,43 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Carbon G8 i5-10310U/16GB/512M2/FHD/C/W11P
435,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 i7-10510U/16GB/512M2/FHD/4U/C/W11P
435,00 €