
LENOVOSKU: 20N5-113885-08-BEAN: 20N5
T590 i5-8365U/8GB/256M2/FHD/C/W10P_COA
THINKPAD T590
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
197,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | QuadCore Intel Core i5-8365U |
| RAM | 8GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 15" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Intel(R) UHD Graphics 620 |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 20N5-113885-08-B |
| EAN | 20N5 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
T14 G1 i5-10310U/16GB/256M2/FHD/MT/F/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-10...16GB256GB SSD M.2
197,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
T14 G1 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/4U/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-10...16GB256GB SSD M.2
197,00 €

ObnovljenoNa zalogi
HP
840 G8 i5-1145G7/8GB/256M2/FHD/B/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-11...8GB256GB SSD M.2
197,00 €

ObnovljenoNa zalogi
HP
840 G8 i5-1145G7/8GB/256M2/FHD/F/B/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-11...8GB256GB SSD M.2
197,00 €