
TEQCYCLESKU: TLT495SMX06BEAN: 20QJ
T495s R5 Pro 3500U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
THINKPAD T495S
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (7 kos)
265,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | R5 Pro |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLT495SMX06B |
| EAN | 20QJ |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad T495s - 14" - AMD Ryzen 5 Pro - 3500U - 16 GB RAM - 256 GB SSD - Nordic - refurbished
| Processor | AMD Ryzen 5 Pro 3500U / 2.1 GHz, up to 3.7 GHz / 4 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" 1920 x 1080 / Full HD |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Dimensions (WxDxH) | 32.9 cm x 22.615 cm x 1.67 cm |
| Weight | 1.33 kg |
| Battery | 3-cell - up to 16.4 hours |
| Keyboard | Nordic |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - return to base - 3 years |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 |
| Product Type | Notebook |
| Input Device | TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 16 GB DDR4 (provided memory is soldered) |
| Colour | Black |
| Pricing Type | Premium - refurbished |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Silver |
| Storage | 256 GB SSD - TCG Opal Encryption |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Dockable | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 11.1 kg carbon emissions |
| Technology | 3-cell Lithium Ion |
| Service & Support | Limited warranty - return to base - 3 years |
| Main Storage | 256 GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0 x4 - TCG Opal Encryption |
| Case Material | Carbon fibre reinforced plastic, magnesium-aluminum alloy |
| Features | Spill-resistant, multi-touch touchpad, buttonless touchpad |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio Premium |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Image Brightness | 250 cd/m² |
| Colour Gamut | 45% |
| Capacity | 57 Wh |
| Run Time | Up to 16.4 hours |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 |
| CPU | AMD Ryzen 5 Pro 3500U / 2.1 GHz |
| Max Turbo Speed | 3.7 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | L3 - 4 MB |
| Video System Features | Integrated graphics |
| Camera | Yes - 720p |
| Camera Features | ThinkShutter camera privacy |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Keyboard Layout | Nordic |
| Input | (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 5 / 9 / 15 / 20 V |
| Interfaces Details | USB 3.1 Gen 2 ¦ USB 3.1 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB-C 3.1 Gen 2 (supports DisplayPort Alt Mode) (Power Delivery) ¦ HDMI ¦ Lenovo Ethernet extension connector ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ Dock |
| Memory Card Reader | Yes (microSD) |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Na zalogi
notebook Umax Visionbook 12Wr Flex N4100/4/64eMMC/FHD-IPS/touch/CAM/W10p 1y
4GB
264,03 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
T14 G2 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/4U/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-11...16GB256GB SSD M.2
263,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
X13 G1 R5 Pro 4650U/16GB/256M2/FHD/4U/C/W11P
267,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G8 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/F/B/C(IR)/W10P_COA
Intel Core i5 1135G78GB256GB SSD NVMe M.2
262,00 €