
TEQCYCLESKU: TLT495MX06BEAN: 20NJ
T495 R5 Pro 3500U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
THINKPAD T495
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
195,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 5 PRO 3500U |
| RAM | 16GB RAM |
| Disk | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLT495MX06B |
| EAN | 20NJ |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T495 R3 Pro 3300U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
AMD Ryzen 3 PRO 3300U16GB RAM256GB SSD NVMe M.2
195,00 €

ObnovljenoNa zalogi
HP
840 G8 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/F/B/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-11...16GB256GB SSD M.2
196,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
T14 G1 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/4U/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-10...16GB256GB SSD M.2
197,00 €

ObnovljenoNa zalogi
HP
840 G8 i5-1145G7/8GB/256M2/FHD/F/B/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-11...8GB256GB SSD M.2
197,00 €