
LENOVOSKU: 64AAZAT2EU
T27qd-40 QHD/IPS 27'' USB-C-Dock, Web Cam Monitor
NovoNa zalogi (48 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
335,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkVision T27qd-40 - LED monitor - QHD - 27" - with ThinkVision MC 60 monitor webcam
| Dimensions (WxDxH) | 61.34 cm x 19.5 cm x 53.91 cm - with stand (highest position) |
| Weight | 6.8 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme), 6 ms (normal) |
| Contrast Ratio | 1500:1 |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Tiny support |
| Localisation | English / Europe |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Compliant Standards | TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), Eyesafe Certified 2.0, TUV Rheinland Eye Comfort Certification (5-star) |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Eclipse black |
| Bundled with | ThinkVision MC 60 monitor webcam |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class E |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | QHD 2560 x 1440 at 120 Hz |
| Environmental Standards | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generation 10, for displays, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Pixel Pitch | 0.2331 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (highest position) | 61.34 cm x 19.5 cm x 53.91 cm |
| Colour Gamut | 99% BT.709, 99% sRGB |
| Built-in Ethernet | Yes |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2273958 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Energy Class (HDR) | Class G |
| Diagonal Size | 27" |
| Built-in Devices | USB 3.2 Gen 1/USB-C hub, webcam |
| USB Power Delivery | 100 Watt |
| Pixel Per Inch | 109 |
| Vertical Refresh Rate | 48 - 120 Hz |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x DisplayPort cable ¦ 1 x USB-C to USB-C cable |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 22 kWh/1000h |
| Power Consumption HDR (On mode) | 29 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 19.5 Watt |
| Power Consumption (Max) | 180 Watt |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Interfaces | HDMI ¦ DisplayPort 1.4 ¦ DisplayPort 1.4 output ¦ USB-C 3.2 Gen 1 upstream/DisplayPort 1.4 Alt Mode (power up to 100W) ¦ 3 x USB 3.2 Gen 1 downstream ¦ USB-C 3.2 Gen 1 downstream (power up to 15W) ¦ LAN (RJ-45) |
| Dimensions & Weight Details | With stand (highest position) - width: 61.34 cm - depth: 19.5 cm - height: 53.91 cm - weight: 6.8 kg ¦ With stand (lowest position) - width: 61.34 cm - depth: 19.5 cm - height: 38.41 cm - weight: 6.8 kg ¦ Without stand - width: 61.34 cm - depth: 4.6 cm - height: 35.7 cm - weight: 4.6 kg |
| Shipping Width | 69.3 cm |
| Shipping Depth | 15 cm |
| Shipping Height | 42.2 cm |
| Shipping Weight | 9.4 kg |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| TCO Certified | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generation 10, for displays |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
HP OMEN 34c 34'' WQHD 165Hz Curved Gaming Monitor
335,00 €

Novo
Samsung
Monitor Samsung 68,6 cm (27,0") S27A800UNU 3840x2160 IPS 5ms HDMI DisplayPort USB-C 90W 3xUSB3.2 Pivot Zvočniki sRGB99% HDR10 ViewFinity S8
335,19 €

Novo
AOC
Monitor AOC 61 cm (24,0") X24P1 1920x1200 IPS 4ms VGA DVI HDMI DisplayPort 4xUSB3.1 Pivot Zvočniki sRGB99%
335,19 €

Novo
Viewsonic
Monitor touch Viewsonic 54,6 cm (21,5") TD2230 1920x1080 POS ADS-IPS 5ms VGA HDMI DisplayPort 2xUSB3.0 Touch 10-točkovni Zvočniki 2x3W 7H SeparateSync
334,23 €